skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka EPIC TWO 4,5mm, CZ 700mm, Arca-Swiss, pevná pažba

Představujeme ultimátní modulární větrovku z českých luhů a hájů. EPIC TWO je přelomová PCP větrovka, která se řídí heslem: nic není nemožné. Skloubí v sobě vysoký výkon, excelentní dílenské zpracování a naprostou modularitu. Tento model se dodává s nečokovanou hlavní CZ o délce 700mm, hliníkovou kartuší s kapacitou 240cc, pevnou pažbou a spodní montážní platformou Arca-Swiss s UIT lištou.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 1 ks, zítra 22. 2. u vás

Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, dneska 21. 2. ?

Doprava zdarma Možnosti dopravy

50 450 Kč

Prodej od 18 let ?

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Epic Airguns
EAN:
8594198004787
Katalogový kód:
EPTS4230003

Epic Airguns Další produkty výrobce

Popis produktu

Českou společnost EPIC AIRGUNS založili nadšenci do PCP vzduchovek, kterým pod rukama prošel nespočet modelů od předních světových výrobců. Věděli, co tyto zbraně dokážou a také po čem střelci touží. Pořád se ale nedokázali zbavit pocitu, že na trhu něco chybí. Neváhali tedy a své znalosti a léta zkušeností přetavili ve vlastní design větrovek EPIC - bez kompromisů a přesně podle svých představ.

EPIC TWO je modulární platforma, kterou si můžete přizpůsobit k obrazu svému. Konstruktéři si dali opravdu záležet a každý jednotlivý prvek zbraně byl promyšlen do nejmenšího detailu. Výsledkem je větrovka, která doslova překypuje kvalitou a inovativními prvky.

Tělo a všechny kovové součástky se vyrábějí na moderních CNC strojích, čímž je zajištěna nejvyšší kvalita zpracování a dokonalá vyváženost jednotlivých dílů. Nabíjecí páka je umístěna přímo nad spouští a lze ji bez problému přemístit na druhou stranu. Samotná spoušť je plně stavitelná a má velice jemný chod. Celý spoušťový mechanismus je také možné snadno vyjmout a nahradit za jiný.

Velké pozornosti se dočkala pažba. Její skeletonizovaný design kromě estetické funkce plní také praktický účel a tak lze bez problému upravit výšku lícnice i pozici botky. Nechybí ani praktický Bag Rider a možnost připojení adaptéru na monopod. Pistolový grip splňuje standard AR-15 a je snadno vyměnitelný. Stejnému vzoru odpovídá i manuální pojistka.

Nečokovaná hlaveň (bez zahrdlení) je krytá pláštěm z uhlíkových vláken a na jejím ústí se nachází standardní závit 1/2 UNF. Obrovskou výhodu představuje možnost snadné výměny kalibru, stačí pouze nahradit hlaveň, transfer port a nabíjecí jehlu za verze ve vámi požadované ráži a délce hlavně. Za zmínku také stojí možnost vyladění napnutí hlavně (Barrel Tension).

Vzduchové kartuše jsou dostupné buď jako klasické hliníkové válce nebo karbonové láhve (CFB - Carbon Fiber Bottle) s různými kapacitami vzduchu (hliníková - 92cc/240cc, karbonová - 300cc/580cc/700cc) a plní se pomocí přibaleného plnícího pinu. Kapacita Power Plena závisí na zvolené variantě vzduchovky (300mm hlaveň - 70cc, 550mm hlaveň - 101cc, 700mm hlaveň - 121cc). 

Vývojáři to s modularitou mysleli opravdu vážně a tuto větrovku si můžete vyladit do toho nejmenšího detailu. Tlak v externě nastavitelném regulátoru lze upravit pomocí dodávaného klíče a nechybí ani možnost nastavení bicí pružiny. Velkou chloubou je systém vyváženého ventilu, který pomocí vyměnitelných trysek umožňuje jemné nastavení ventilu pro vyšší výkon nebo efektivnější spotřebu vzduchu v závislosti na vámi zvoleném střelivu.

K montáži puškohledu slouží Picatinny lišta se sklonem 30 MOA a spodní lišta pro uchycení bipodu se může lišit dle vámi zvolené varianty zbraně. K dispozici je standardní Picatinny nebo montážní platforma Arca-Swiss s UIT lištou.

Klíčové vlastnosti

– Modulární design

– Systém vyváženého ventilu

– Nečokovaná hlaveň CZ 700mm

– Hliníková kartuše 240cc

– Power Plenum s kapacitou 121cc

– Pevná pažba

– Spodní montážní platforma Arca-Swiss s UIT lištou

Obsah balení

  • Vzduchovka EPIC TWO 4,5mm, CZ 700mm, Arca-Swiss, pevná pažba
  • Zásobník - 1ks
  • Plnící pin
  • Set náhradního těsnění
  • Klíč pro nastavení regulátoru
  • Ochranný kufr

Videa (4)

EPIC TWO

EPIC TWO

EPIC TWO

EPIC TWO

EPIC TWO

EPIC TWO

EPIC TWO

EPIC TWO

Parametry

Výrobce:
Epic Airguns
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
320 m/s
Energie: ?
72 J
Použité střelivo: ?
JSB Beast 1,05g
Pracovní tlak: ?
300 bar
Kapacita kartuše: ?
240 cm3
Hmotnost:
4000 g
Celková délka:
1190 mm
Délka hlavně:
700 mm
Mířidla:
Ne
Typ montážní lišty:
22 mm
Kapacita zásobníku:
13
Materiál pažby:
Kov
Pohon: ?
PCP
Pojistka:
Ano
Regulátor tlaku: ?
Ano
Režim střelby:
Přebíjení
Barva:
Černá
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků (0)

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Náhradní díly (1)

Podobné produkty

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Vzduchovky s tureckými kořeny

Turecké vzduchovky představují fenomén, který stále evolvuje a nepřestává překvapovat novými technickými řešeními a nápaditými designovými prvky.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.