skip_main skip_menu skip_search

Blog 5 pistoli

Top 5 vzduchových pistolí

Tentokrát si představíme 5 nejzajímavějších vzduchových pistolí v naší nabídce. Ať už se jedná o cenově dostupnou manuální pružinovku, parádně zpracovaný revolver nebo repliky pistolí k nerozeznání od opravdových, máme něco pro každého. Videem provází Denisa z naší prodejny Balistas v Hlučíně.

Jedna z mála pistolí na diabolky i broky

Na této replice CZ P-09 s energií 3 jouly je zásadní to, že můžete střílet buď ocelovými broky, nebo olověnými diabolkami. Oboustranný zásobník pojme 8 ran na každé straně.

Je také vybavena systémem Blowback - realistickým pohybem závěru. S hmotností 702 g se pistole hodí pro dospělé i juniorské střelce.

Pro zkušenější střelce, kteří ocení kvalitu

Spartan s výkonem 2,5 J vás potěší hned třemi prvky. 1. Robustní celokovovou konstrukcí s reálnou hmotností. 2. Realistickým zážitkem ze střelby díky systému Blowback. 3. Jedinečným designem se sparťanským motivem.

Zásobník pojme 16 ocelových broků. Přesnou střelbu na terč si užijete na vzdálenost 10 m nebo plinking až na 20 m.

Pro všechny sběratele a fanoušky westernovek

Tento revolver je již na první pohled inspirovaný modelem Smith & Wesson Schofield a podobá se mu nejen celokovovou konstrukcí s nádhernou povrchovou úpravou, ale i reálným systémem otevření zásobníku a reálnou váhou.

Je navržen pro střelbu olověnými diabolkami, takže se hodí i na přesnější terčovou střelbu na dvorku. Velkou radost však udělá i všem náruživým sběratelům. Úsťová energie dosahuje 4J a revolver funguje v režimu single-action, před každým výstřelem je tedy nutné ručně natáhnout kohoutek.

Nejlevnější pistole na trhu

Ideální pistole pro začínající dospělé i juniory za bezkonkurenční cenu. Právě proto je model Powerline 340 jednou z nejprodávanějších vzduchových pistolí na trhu.

Protože se jedná o pružinovku, je nutné před každým výstřelem natáhnout závěr. Zásobník pojme až 200 ocelových broků. Je také velmi lehká a vyrobená z odolného polymeru, je téměř bezúdržbová a snadno se s ní zachází.

Legendární CZ-75  jako velmi povedená replika

Tato replika populární pistole CZ-75 SP-01 Shadow nabízí velmi autentický vzhled. Je také vybavena přední muškou se světlovodným vláknem. Spoušťový systém pracuje v režimu Single Action i Double Action. Pod hlavní je umístěna 22mm lišta pro laser nebo taktickou svítilnu. Díky delší rukojeti zbraň dobře padne i do větší ruky.

„Věřím, že se vám tyhle kousky budou líbit. Pokud máte tipy na produkty, recenze i cokoliv jiného, napište nám na podpora@zbrane-vzduchovky.cz nebo se stavte na naší prodejně Balistas v Hlučíně.

S přáním pěkného dne

Denisa

Prodejna Balistas, Hlučín

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.