skip_main skip_menu skip_search

Nejstarší plynové zbraně světa

Foukačky na šipky

Foukačky sloužily původním obyvatelům Asie, Afriky a Indie k lovu. Nejprve je používali na malá zvířata a ptáky. Když se naučili, jak do šipky zavést jed, začali lovit i větší zvířata. A také bojovat proti nepřátelům. Dnešní foukačky slouží hlavně na zábavnou střelbu, občas i sport.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 535, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@zbrane-vzduchovky.cz

Položit dotaz

Foukačka Barnett Spitfire 2ks

Set dvou dětských foukaček, které jsou určeny na terč. Tento model je odolný vůči hrubšímu zacházení. Součástí balení je osm šipek. Tru-glo muška. Možno dokoupit náhradní šipky.

Dlouhodobě nedostupný

649 Kč

Detail

Foukačka Venox 18" Camo 46cm

Foukačka Venox 18" Camo je jednodílná foukačka od firmy Venox v kamuflážovaném provedení. Samozřejmostí je náustek pro lepší a bezpečnější fouknutí, který je umístěn na foukačce.

Dlouhodobě nedostupný

229 Kč

Detail

Foukačka Venox 30" Camo 76cm

2x

Samozřejmostí je náustek pro lepší a bezpečnější fouknutí, který je umístěn na foukačce. Na foukačce je také umístěn držák šipek.Foukačka Venox 30" Camo je jednodílná foukačka camo provedení.

Dlouhodobě nedostupný

289 Kč

Detail

Foukačka Venox 48" Camo 122cm

Foukačka Venox 48" Camo je jednodílná foukačka od firmy Venox v camo designu. Samozřejmostí je náustek pro lepší a bezpečnější fouknutí. Na foukačce je také umístěn držák šipek.

Dlouhodobě nedostupný

389 Kč

Detail

Foukačky - Vyberte si z podkategorií

Foukačka na šipky – skvělý způsob levné rekreační střelby

Tichá, levná a lehká na použití. Tak se dá popsat foukačka. Zamíříte, nadechnete se a necháte letět šipku. Střelu z foukačky vymete vzduch, který do trubice fouknete. Jde o zábavu pro celou rodinu. Jen pamatujte na dvě věci. První: nikdy na nikoho nemiřte. Druhá: dítě má vždy střílet s dozorem dospělého. Šipky totiž nejsou žádné hračky.  

Nejprodávanější jsou na našem e-shopu foukačky Venox. Oblíbený je kratší model foukačka Venox 30 o délce 76 cm i delší provedení foukačka Venox 48 o délce 122 cm. 

Foukačky a šipky

Typicky se používají krátké i dlouhé kovové šipky. Ty jsou zakončené ostrými hroty, které se dokážou zarýt do dřeva, gumy i plastu. Délka a síla dostřelu závisí jen na vaší síle fouknutí. Oblíbené jsou např. šipky do foukačky Venox. Prodávají se po 100 kusech.

Doporučené články

Vzduchovky bez omezené úsťové energie

V následujícím textu naleznete stručné shrnutí změn v české legislativě a jejich dopady na zbraňové entuziasty, kteří nevlastní zbrojní průkaz.

Vzduchovky s tureckými kořeny

Turecké vzduchovky představují fenomén, který stále evolvuje a nepřestává překvapovat novými technickými řešeními a nápaditými designovými prvky.

Crosman ST1 Full Auto: Jako z vesmíru…

Tato zbraň jako by svým vzhledem patřila k výzbroj jednotek imperiálních „Storm-trooperů“ z Hvězdných válek či přímo do rukou hvězdné pěchoty.

Svatopluk Krutiš,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.