skip_main skip_menu skip_search

Nejstarší plynové zbraně světa

Foukačky na šipky

Foukačky sloužily původním obyvatelům Asie, Afriky a Indie k lovu. Nejprve je používali na malá zvířata a ptáky. Když se naučili, jak do šipky zavést jed, začali lovit i větší zvířata. A také bojovat proti nepřátelům. Dnešní foukačky slouží hlavně na zábavnou střelbu, občas i sport.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 535, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@zbrane-vzduchovky.cz

Položit dotaz

Závodní foukačky

Foukačka Venox 30" Camo 76cm

2x

Samozřejmostí je náustek pro lepší a bezpečnější fouknutí, který je umístěn na foukačce. Na foukačce je také umístěn držák šipek.Foukačka Venox 30" Camo je jednodílná foukačka camo provedení.

Dlouhodobě nedostupný

289 Kč

Detail

Foukačky - Vyberte si z podkategorií

Foukačka na šipky – skvělý způsob levné rekreační střelby

Tichá, levná a lehká na použití. Tak se dá popsat foukačka. Zamíříte, nadechnete se a necháte letět šipku. Střelu z foukačky vymete vzduch, který do trubice fouknete. Jde o zábavu pro celou rodinu. Jen pamatujte na dvě věci. První: nikdy na nikoho nemiřte. Druhá: dítě má vždy střílet s dozorem dospělého. Šipky totiž nejsou žádné hračky.  

Nejprodávanější jsou na našem e-shopu foukačky Venox. Oblíbený je kratší model foukačka Venox 30 o délce 76 cm i delší provedení foukačka Venox 48 o délce 122 cm. 

Foukačky a šipky

Typicky se používají krátké i dlouhé kovové šipky. Ty jsou zakončené ostrými hroty, které se dokážou zarýt do dřeva, gumy i plastu. Délka a síla dostřelu závisí jen na vaší síle fouknutí. Oblíbené jsou např. šipky do foukačky Venox. Prodávají se po 100 kusech.

Doporučené články

Vzduchovky bez omezené úsťové energie

V následujícím textu naleznete stručné shrnutí změn v české legislativě a jejich dopady na zbraňové entuziasty, kteří nevlastní zbrojní průkaz.

Vzduchovky s tureckými kořeny

Turecké vzduchovky představují fenomén, který stále evolvuje a nepřestává překvapovat novými technickými řešeními a nápaditými designovými prvky.

Crosman ST1 Full Auto: Jako z vesmíru…

Tato zbraň jako by svým vzhledem patřila k výzbroj jednotek imperiálních „Storm-trooperů“ z Hvězdných válek či přímo do rukou hvězdné pěchoty.

Svatopluk Krutiš,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz