skip_main skip_menu skip_search

Ideální na hobby střelbu

Flobertky pistole

Flobertové pistole se typicky vyrábějí v ráži 6mm. Mají drážkovanou hlaveň, jež zajišťuje přesnější střelbu. Pistole flobert disponují klasickým zásobníkem na nábojnice ráže 9mm. Do něho se vkládají flobertové náboje ráže 6mm.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 535, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@zbrane-vzduchovky.cz

Položit dotaz

Zoraki 914 6mm černá

Produkt kategorie C-I

1x

Flobertová pistole Tureckého výrobce, která je dodávána včetně pěti redukcí pro vložení flobertového náboje. Možnost střelby plynových nábojů.

Dočasně nedostupný

5 690 Kč

Detail

Flobertková pistole na zábavnou střelbu

Chcete střílet na terč, plechovky nebo balónky? Pak je pistole typu flobert to pravé. Do 10 metrů si s ní užijete spoustu zábavy. Na větší do 20 metrů vzdálenost doporučujeme spíše flobert pušky.

O flobertkách

Tyto palné zbraně jsou na náboje s okrajovým zápalem. Náboje flobert se skládají z projektilu a nábojnice. V ní je uložena výmetná náplň a zápalná složka. Energie náboje dosahuje hodnoty přibližně 7,5 J. 

Flobertky se hodí k nácviku střelby a osvojení základních střeleckých návyků. Dále je využijete pro sportovní střelbu na krátké vzdálenosti a na lov uplatní drobných hlodavců. 

Přemýšlíte, že si nějaký kus pořídíte? Projděte si článek, jak vybrat flobertku

Doporučené články

Vzduchovky bez omezené úsťové energie

V následujícím textu naleznete stručné shrnutí změn v české legislativě a jejich dopady na zbraňové entuziasty, kteří nevlastní zbrojní průkaz.

Vzduchovky s tureckými kořeny

Turecké vzduchovky představují fenomén, který stále evolvuje a nepřestává překvapovat novými technickými řešeními a nápaditými designovými prvky.

Crosman ST1 Full Auto: Jako z vesmíru…

Tato zbraň jako by svým vzhledem patřila k výzbroj jednotek imperiálních „Storm-trooperů“ z Hvězdných válek či přímo do rukou hvězdné pěchoty.

Svatopluk Krutiš,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.