skip_main skip_menu skip_search

Pružinové vzduchovky

Crosman RAVEN 4,5mm

Klasická lamací vzduchovka, která je vhodná zejména pro začínající střelce a to díky své nízké hmotnosti a lehké ovladatelnosti. Výhodou jsou Truglo mířidla, která usnadní zacílení.
Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce
Podívejte se na podobné produkty skladem

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Crosman
EAN:
201820104714
Katalogový kód:
CY6M77

Crosman Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Vzduchovka Raven cal. 4,5mm je hlavně určena pro začínající střelce. Pažba této zbraně je vyrobena z plastu. Plně stavitelné hledí umožňuje využívat Crosman Raven pro sportovní střelbu. Vzduchovka má rovněž rybinu pro upevnění optiky a světlovodná mířidla Tru-Glo.

Tru-Glo je název pro systém světlovodů instalovaných v mířidlech (název pochází z anglických slov True a Glow) Jedná se o speciální světlovodná vlákna zbírající světlo z okolí, které střádají do jednoho bodu, který pak působí dojmem jakoby svítil svým zdrojem.

Praktická zkušenost:
Lehká vzduchovka, která je vhodná pro začínající střelce, nebo pro výuku střelby dětí. Výhodou je tvarovaná plastová pažba.

Videa (video je pouze ilustrativní):

Obsah balení

  • Puška
  • Návod

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Parametry

Výrobce:
Crosman
Pohon:
Pružina
Záruka:
24 měsíců

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Videorecenze: Vzduchovka Crosman Magfire Mission

Na test jsme si vybrali vzduchovku Magfire typu Mision od amerického výrobce Crosman. Podívejte se, jak si tahle zlamovací vzduchovka s nitropístem ve­dla.

Jan Kaleta,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz