skip_main skip_menu skip_search

Zbraně bez ZP (kat. D) od výrobce Warrior

Zrušit všechny filtry

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 535, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@zbrane-vzduchovky.cz

Položit dotaz

Bipod pro Weaver lištu

Tento sklopný bipod můžete uchytit na standardní Picatinny/Weaver lištu. Nožičky mají stavitelnou délku. Celková hmotnost činí 309 g.

Dlouhodobě nedostupný

1 349 Kč

Detail

Dvojnožka pro KeyMod

Tento sklopný bipod můžete uchytit na montážní systém KeyMod. Nožičky mají stavitelnou délku. Celková hmotnost činí 298 g.

Dlouhodobě nedostupný

1 379 Kč

Detail

Kolimátor Warrior 552 pískový

Tento taktický otevřený kolimátor v pískovém provedení je určen pouze pro airsoftové zbraně. Zpětné rázy u ostatních zbraní mohou kolimátor poškodit a rozhodit záměrnou osnovu. Zaměřovač si můžete přichytit na Weaver lištu za pomoci montážního šroubu.

Dlouhodobě nedostupný

1 543 Kč

Detail

Kolimátor Warrior AG Plus

Tento kvalitní uzavřený kolimátor je určený pouze pro airsoftové zbraně. Matné kovové tělo má délku 153 mm a jeho váha činí 380 g. Objektiv má průměr 30 mm. Tento model se dodává s montáží na 11 mm a 22 mm montážní lišty.

Dlouhodobě nedostupný

1 166 Kč

Detail

Kolimátor Warrior Mini

Kompaktní reflexní kolimátor pro airsoftové zbraně. Zpětné rázy u ostatních zbraní mohou kolimátor poškodit a rozhodit záměrnou osnovu. Záměrný bod ve tvaru tečky vám umožní přesné a rychlé zamíření cíle. K napájení slouží 3V CR1632 baterie.

Dlouhodobě nedostupný

1 166 Kč

Detail

Kolimátor Warrior RGB 1x30

Tento uzavřený kolimátor je určený pouze pro airsoftové zbraně. Máte možnost zvolit si mezi červeným, zeleným nebo modrým podsvícením záměrného bodu s regulací intenzity jasu ve třech úrovních. Zaměřovač můžete přichytit na standardní weaver lištu.

Dlouhodobě nedostupný

1 075 Kč

Detail

Laserový zaměřovač PEQ-15 zelený

Velice povedená replika armádního laserového zaměřovače pro airsoftové zbraně. Tento model produkuje funkční zelený laser s velkým dosahem. K napájení slouží baterie CR123. Balení obsahuje sadu samolepek pro případné doplnění vzhledu.

Dlouhodobě nedostupný

1 253 Kč

Detail

Stehenní pouzdro Warrior Multicam

Stehenní pistolové pouzdro s nastavitelným popruhem na opasek a přezkou na suchý zip. Tento model v maskovacím vzoru Multicam je vyroben z vysoce odolných materiálů (100% polyamid/Cordura).

Dlouhodobě nedostupný

306 Kč

Detail

Stehenní pouzdro Warrior Pískové

Stehenní pistolové pouzdro s nastavitelným popruhem na opasek a přezkou na suchý zip. Tento model v pískovém provedení je vyroben z vysoce odolných materiálů (100% polyamid/Cordura).

Dlouhodobě nedostupný

306 Kč

Detail

Stehenní pouzdro Warrior Woodland

Stehenní pistolové pouzdro s nastavitelným popruhem na opasek a přezkou na suchý zip. Tento model v maskovacím vzoru Woodland je vyroben z vysoce odolných materiálů (100% polyamid/Cordura).

Dlouhodobě nedostupný

300 Kč

Detail

Stehenní pouzdro Warrior zelené

Stehenní pistolové pouzdro s nastavitelným popruhem na opasek a přezkou na suchý zip. Tento model v zeleném provedení je vyroben z vysoce odolných materiálů (100% polyamid/Cordura).

Dlouhodobě nedostupný

306 Kč

Detail

Stehenní pouzdro Warrior černé

Stehenní pistolové pouzdro s nastavitelným popruhem na opasek a přezkou na suchý zip. Tento model v černém provedení je vyroben z vysoce odolných materiálů (100% polyamid/Cordura).

Dlouhodobě nedostupný

306 Kč

Detail

Doporučené články

Vzduchovky bez omezené úsťové energie

V následujícím textu naleznete stručné shrnutí změn v české legislativě a jejich dopady na zbraňové entuziasty, kteří nevlastní zbrojní průkaz.

Vzduchovky s tureckými kořeny

Turecké vzduchovky představují fenomén, který stále evolvuje a nepřestává překvapovat novými technickými řešeními a nápaditými designovými prvky.

Crosman ST1 Full Auto: Jako z vesmíru…

Tato zbraň jako by svým vzhledem patřila k výzbroj jednotek imperiálních „Storm-trooperů“ z Hvězdných válek či přímo do rukou hvězdné pěchoty.

Svatopluk Krutiš,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.