skip_main skip_menu skip_search

CO2 vzduchovky

Walther Lever Action Long 4,5mm

Zajimavá replika oblíbených předovek, které určitě všichni znají zejména z divokého západu. Puška je určena pro diabolky, a proto je velmi přesná. Součástí je víceranný zásobník. Pažba je dřevěná.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 2 ks, v pondělí 27. 3. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 24. 3. ?

Možnosti dopravy

11 590 Kč

Prodej od 18 let ?

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Walther
EAN:
4000844439321
Katalogový kód:
460.00.40

Walther Další produkty výrobce

Popis produktu

Tato vzduchovka je věrná replika westernové zbraně Lever Action. Jedná se o celokovovou zbraň s krásnou dřevěnou pažbou a předním madlem. 88g bombička se vkládá do pažby zbraně. Přebíjení je řešeno stejně, jako u ostré zbraně a to zlomením páky pod spouští. Samozřejmostí je možnost dokoupení montážní lišty 11mm pro umístění Vámi zvolené optiky.

Jak funguje systém CO2
: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Jakmile dojde ke stisknutí spouště, tak narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Praktická zkušenost:
Jak již bylo řečeno, tak se jedná o jedinečnou repliku westernové pušky Winchester se stejným systémem nabíjení - natažením spodní páky u kohoutku. Systém na CO2 bombičku 88g. Zpracování zbraně je na vysoké úrovni. I když nemá zbraň příliš velký výkon, tak si určitě najde své oblíbence z řad milovníku westernu. Mezi její přednosti patří velká přesnost střelby.

Videa (video je pouze ilustrativní):Obsah balení

  • Puška
  • Zásobník 2ks
  • Návod

Videa (2)

Walther Lever Action Long

Walther Lever Action

Parametry

Výrobce:
Walther
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
180 m/s
Energie: ?
10 J
Hmotnost:
2800 g
Celková délka:
972 mm
Délka hlavně:
480 mm
Montážní lišta:
Ne
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
8
Materiál pažby:
Buk
Mířidla:
Ano
Pohon:
CO2 bombičky
Režim střelby:
Opakovací
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Dotazy k produktu (1)

E
Erich Jarkuliš, 26.11.2020
Nevite někdo,jestli se bombičky nedaji znovu naplnit? Je škoda je vyhazovat a kupovat novou 88g za 200kč.Naplněni by tak mohlo přijit třeba na 20 kč.A když jdou plnit bombičky do sifonu,tak proč ne tyto.Děkuji za odpověd'.Erich
M
Michal , 27.11.2020
Dobrý den, bohužel 12 i 88g bombičky jsou pouze jednorázové a není možné je znovu plnit. Plnitelné sifonové bombičky mají jiné hrdlo.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz