##skip_main ##skip_menu ##skip_search

Pružinové vzduchovky

Vzduchovka Gamo Shadow X 4,5mm 24J SET

Výhodný set vzduchovky Gamo Shadow X a příslušenství potřebného ke střelbě (puškohled Gamo 4×32, diabolky Gamo Pro Match 250ks a 50ks papírových terčů.)
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Dlouhodobě nedostupný

Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dlouhodobě nedostupný ?

2 990 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    • Doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč
    • Zákaznická podpora od specialistů
    • 30 dní na vrácení bez udání důvodu
    • Doporučuje nás 98% zákazníků
    • Přes 6 000 produktových recenzí od našich zákazníků
Ráže:
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost:
305 m/s
Energie:
24 J

Zobrazit další parametry

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Gamo
EAN:
793676103570
Katalogový kód:
GA61100722-C

Gamo Další produkty výrobce

Podobné produkty

Specialisté na volně prodejně zbraně

Popis produktu

Tento set obsahuje výkonnou zlamovací pružinovou vzduchovku Gamo Shadow X a vše, co je potřebné ke střelbě (puškohled Gamo 4x32 WR s 11mm montáží, 250ks diabolek s plochou hlavičkou Gamo Pro Match a 50ks papírových terčů)

Vzduchovka od španělského výrobce Gamo je vybavena 450mm dlouhou hlavní osazenou výškově i stranově stavitelnými mířidly se světlovodnými vlákny. K instalaci přibaleného puškohledu slouží klasická 11mm rybina.

Pohodlnou střelbu a zároveň nízkou váhu zaručuje ergonomicky tvarovaná polymerová pažba s pevnou oboustrannou lícnicí a gumovou botkou. Manuální pojistka se nachází přímo před spouští.

Obsah balení

  • Vzduchovka Gamo Shadow X
  • Puškohled Gamo 4x32 WR
  • Diabolky Gamo Pro Match 250 ks
  • Papírové terče 50 ks

Parametry

Výrobce:
Gamo
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
305 m/s
Energie: ?
24 J
Hmotnost:
2990 g
Celková délka:
1092 mm
Délka hlavně:
450 mm
Mířidla:
Ano
Typ montážní lišty:
11 mm
Má optiku:
Ano
Kapacita zásobníku:
1
Materiál pažby:
Polymer
Pohon: ?
Pružina
Pojistka:
Ano
Režim střelby:
Přebíjení
Typ nátahu:
Zlamovací
Barva:
Černá
Záruka:
24 měsíců

Doporučené střelivo (6)

Doporučené příslušenství (60)

Recenze zákazníků (0)

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Doporučené články

Jak zvolit ráži vzduchovky?

Výběr správného kalibru vzduchovky je klíčovým krokem k maximální spokojenosti. Ať už střílíte na terč, lovíte drobné škůdce nebo si jen užíváte rekreační střelbu, každá ráže má svá pro a proti. Vysvětlíme vám rozdíly, abyste se mohli rozhodnout chytře – podle svého stylu střelby a očekávání.

Mirka Němcová,

Kde můžu střílet se vzduchovkou

Asi každý si po pořízení své první vzduchovky pokládal otázku, kde s ní vlastně může střílet. Ať už se jedná o klasickou pružinovku, pistoli poháněnou CO2 bombičkami nebo výkonnou PCP vzduchovou pušku, pro všechny platí stejná pravidla.

Bc. Michal Kuczaj,

Black Bunker BM8 - Skládací zlamovačka pro přežití

První zlamovací vzduchovka se skládacím mechanismem zkonstruována za jediným účelem – přežití v nehostinném prostředí. Splňuje však předpoklady pro „survival“? To si zhodnotíme v tomto článku.

Bc. Michal Kuczaj,

TOP 5 - Zlamovačky

Přehled 5 nejprodávanějších zlamovacích vzduchovek na trhu. Představujeme klasické vzduchovky s dřevěnou pažbou, unikátní vzduchovku s 10 ranným zásobníkem a futuristickou survival zlamovačku, kterou můžete složit do batohu.

Balistas,

Jak pečovat o zbraně?

V tomto článku se dozvíte, proč zbraně čistit a jak při tom postupovat. Řekneme si také něco k čisticím a konzervačním přípravkům. Nejprve si povíme, jak čistit palné zbraně. Pak se pustíme i do čištění plynovek.

Lukáš Hajný,

Jak zvolit vhodné střelivo do vzduchovky

Jako vzduchovkové střelivo vám primárně poslouží diabolky, olověné nebo ocelové BB broky. Každé z nich má své specifické uplatnění. V následujících řádcích si o střelivu řekneme více.

Jan Kaleta,

Videorecenze: COMETA FENIX 400 USC Premier Star

Španělská společnost Cometa se zabývá výrobou kvalitních vzduchovek již od roku 1874. Výsledkem těchto dlouholetých zkušeností je i nejnovější zlamovací vzduchovka Cometa Fenix 400 USC Premier Star.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Neunikne ti žádná novinka ani akce – přihlas se k odběru

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.