skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka AirMaks Krait X Tube 5,5mm

Kompaktní a výkonná česká bullpup vzduchovka s válcovitou 500cc kartuší s pracovním tlakem 300 barů, regulátorem tlaku, power plenem s kapacitou 60cc, přemístitelnou nabíjecí pákou i pojistkou, čtyřmi Picatinny lištami, výškově stavitelnou lícnicí, plně nastavitelnou gumovou botkou a ergonomickou pogumovanou rukojetí AR-15.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Dočasně nedostupný

Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dočasně nedostupný

37 790 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
AirMaks Arms
EAN:
202320100223
Katalogový kód:
AKSKRXT22

AirMaks Arms Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Česká společnost AirMaks Arms je na trhu vzduchovek den ode dne známější a to díky jejich stále se rozšiřující nabídce prémiových výkonných vzduchovek s charakteristickým designem.

Tentokrát představují další přírůstek do rodiny kompaktních bullpupů s názvem Krait X Tube 5,5mm. Označení „Tube“ znamená, že namísto běžné zaoblené kartuše z kevlaru je vzduchovka vybavena podlouhlou 500cc kartuší válcovitého tvaru s pracovním tlakem až 300 barů.

Všechny ostatní části vzduchovky zůstávají nezměněny, jako například hlaveň oplášťovaná po celé délce se stoupáním drážek 1/17 a na jejím konci se nachází klasický závit 1/2x20 UNF pro instalaci moderátoru hluku.

Krait je vybaven dvěma manometry, které zobrazují tlak v kartuši a v externě nastavitelném regulátoru tlaku. Třešničkou na dortu je ještě Power Plenum s kapacitou 60cc.

Precizní střelbu zajišťuje plně stavitelná dvoufázová spoušť a hned nad ní se nachází manuální pojistka, kterou lze snadno přemístit na druhou stranu, stejně tak jako nabíjecí páku s extrémně hladkým chodem.

K montáži příslušenství slouží celkem 4 Picatinny lišty. Lišta k montáži puškohledu je nakloněná o 20 MOA pro snažší nastavení puškohledu pro střelbu na dlouhou vzdálenost.

K pohodlné střelbě slouží pevná kovová pažba s výškově stavitelnou lícnicí a výškově i délkově stavitelnou gumovou botkou. Samozřejmostí je také standardizovaná pogumovaná rukojeť typu AR-15 navržená pro praváky, kterou lze snadno nahradit za jinou.

Obsah balení

  • AirMaks Krait X Tube 5,5mm
  • Zásobník
  • Plnící pin s hadičkou

Videa (1)

Vzduchovka AirMaks Krait X Tube 5,5mm

Vzduchovka AirMaks Krait X Tube 5,5mm

Parametry

Výrobce:
AirMaks Arms
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
390 m/s
Energie: ?
78 J
Pracovní tlak: ?
300 bar
Hmotnost:
3680 g
Celková délka:
880 mm
Délka hlavně:
700 mm
Typ montážní lišty:
22 mm
Kapacita zásobníku:
16
Materiál pažby:
Kov
Pohon: ?
PCP
Pojistka:
Ano
Regulátor tlaku: ?
Ano
Barva:
Černá
Záruka:
24 měsíců

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Vzduchovky s tureckými kořeny

Turecké vzduchovky představují fenomén, který stále evolvuje a nepřestává překvapovat novými technickými řešeními a nápaditými designovými prvky.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz