skip_main skip_menu skip_search

Pružinové vzduchovky

Ruger Air Hawk 4,5mm

Klasická pružinová vzduchovka, která je nabíjená zalomením hlavně. Jedná se o model, který má sílu 16J. Součástí balení je puškohled. Klasická mířidla určitě využijete na terčovou střelbu na 10 metrů.
Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce
Podívejte se na podobné produkty skladem

Záruka:
24 měsíců
EAN:
201820104995
Katalogový kód:
2.4832

Podobné produkty

Popis produktu

Ruger Air Hawk má velice solidní zpracování a dobře vytvarovanou dřevěnou pažbu s tvarovanou lícnicí Monte Carlo. Samozřejmostí je automatická pojistka po natažení. Součástí jsou světlovodná mířidla Tru-Glo stavitelná horizontálně i vertikálně a dvoustupňová regulace spouště.

Součástí je také puškohled Ruger 4x32 s dvoudílnou montáží. Puškohled je plněn suchým azotem pro zajištění dobrého jasu obrazu. Tubus je vyroben z hliníku. U této optiky je možná regulace horizontální i vertikální.

Zorné pole puškohledu na 100m: 10,1
Celková délka puškohledu: 290mm
Váha puškohledu: 350g

Praktická zkušenost:
Jedná se o velice kvalitní set německého výrobce Umarex pod značkou Ruger, který je vhodný pro začínající střelce. Drážkovaná hlaveň zajišťuje dostatečnou přesnost a puškohled, za velice příznivou cenu. Kvalitní dřevěná pažba. Je vhodná zejména pro rekreační střelbu na větší vzálenosti.
Obsah balení

  • Puška
  • Puškohled 4x32
  • Návod

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Parametry

Pohon:
Pružina
Záruka:
24 měsíců

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz