Klasická flobertová puška. Tento model je dodáván v dřevěné bukové pažbě, která je určena pro pravorukého i pro levorukého střelce. Celá tato pažba je zakončena plastovou botkou. Lučík je vyroben z kovu, a tudíž nemusíte mít strach, že se vám po pádu rozlomí, jako u jiných pušek. Mayzus je jednoranná, a proto je nutno pro každý výstřel vždy natáhnout závěr, který je dobře zpracován.
Pro uchycení kolimátoru, nebo puškohledu je na zbrani umístěna rybina o rozměru 11mm. Balalayka má hlaveň originál .22. Zakončení hlavně je pomocí závitu, který je vhodný pro uchycení moderátoru.
Praktická zkušenost: Klasická flobert puška, která je na flobertové náboje. Zakončení hlavně je se závitem. Možno použít oba druhy nábojů.