skip_main skip_menu skip_search

Optiky na kuše

Kušohledy

Pomáháme s výběrem

Kušohledy se dají popsat jako optické systémy. Slouží k rychlému zacílení při střelbě z kuší. Zároveň s nimi dokážete zpřesnit své střelecké výsledky. Tyto optiky na kuše se vyznačují speciálním záměrným bodem, který je pro daný účel vhodný.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 535, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@zbrane-vzduchovky.cz

Položit dotaz

Kušohled Valiant Kronos II 4x40 SIR ARC

zdarma

1x

Valiant Kronos II je druhou generací produktové série puškohledů od české společnosti Valiant. Tento model je díky svému čtyřnásobnému zvětšení skvělou volbou pro střelbu na kratší vzdálenosti.

Skladem > 100 ks, v úterý 18. 6. u vás

5 950 Kč

Barnett VariZoom 1,5-5x32 Iluminated

Kušohled Barnett 1,5–5×32 je určen pro výkonné kuše (až do 420 FPS). Montáž se provádí na 22mm montážní lištu. Osnovu je možno podsvětlit zeleně a červeně.

Dlouhodobě nedostupný

6 290 Kč

Detail

Kušohled 4x32 třibodova osnova

Tento model doporučujeme pro všechny typy kuší. Optika s trojnásobným zvětšením a 32 mm okulárem s tříbodovou osnovou pro použití na kuše. Optiku je možné zamontovat na montážní lišty 22 mm.

Dlouhodobě nedostupný

1 890 Kč

Detail

Kušohled Barnett 4x32 ILL

Kvalitní kušohled od firmy Barnett. Kušohled je možné namontovat na 22mm weaver lištu u vaší kuše. Samozřejmostí je stranová a výšková korekce.

Dlouhodobě nedostupný

3 490 Kč

Detail

Kušohled Venox 4x32 čtyřbodová osnova

Optika s čtyřnásobným zvětšením a 32 mm okulárem s čtyřbodovou osnovou pro použití na kuše. Odstup po cca 10 m. Optiku je možné upevnit na montážní lišty 22mm. Kušohled je vhodný na všechny kuše.

Dočasně nedostupný

1 150 Kč

Detail

Oblíbené jsou zejména kušohledy 4x32. Mají čtyřnásobné zvětšení a 32mm okulár. Mezi těmito výrobky se největšímu zájmu těší kušohled Jandao 4x32.

Optika na kuše

Na první pohled k nerozeznání od klasického puškohledu. Uvnitř to ale vypadá jinak. Kušohled má takovou konstrukci, která odolá rázům a vibracím vznikajícím z rychlého pohybu tětivy. Záměrná osnova je také přizpůsobená poklesu šípu při jeho letu. 

Kušohledy představují šikovné příslušenství zejména pro sportovní či lovecké kuše.

Doporučené články

Vzduchovky bez omezené úsťové energie

V následujícím textu naleznete stručné shrnutí změn v české legislativě a jejich dopady na zbraňové entuziasty, kteří nevlastní zbrojní průkaz.

Vzduchovky s tureckými kořeny

Turecké vzduchovky představují fenomén, který stále evolvuje a nepřestává překvapovat novými technickými řešeními a nápaditými designovými prvky.

Crosman ST1 Full Auto: Jako z vesmíru…

Tato zbraň jako by svým vzhledem patřila k výzbroj jednotek imperiálních „Storm-trooperů“ z Hvězdných válek či přímo do rukou hvězdné pěchoty.

Svatopluk Krutiš,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.