skip_main skip_menu skip_search

Optiky na kuše

Kušohledy

Pomáháme s výběrem

Kušohledy se dají popsat jako optické systémy. Slouží k rychlému zacílení při střelbě z kuší. Zároveň s nimi dokážete zpřesnit své střelecké výsledky. Tyto optiky na kuše se vyznačují speciálním záměrným bodem, který je pro daný účel vhodný.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 535, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@zbrane-vzduchovky.cz

Položit dotaz

Tříbodová osnova usnadňuje míření na různé vzdálenosti. Tento kušohled lze namontovat na 22 mm montážní lištu.

Skladem 1 ks, ve středu 17. 8. u vás

1 150 Kč

Kvalitní kušohled od firmy Barnett. Kušohled je možné namontovat na 22mm weaver lištu u vaší kuše. Samozřejmostí je stranová a výšková korekce.

Dočasně nedostupný

3 490 Kč

Detail

Tento model doporučujeme pro všechny typy kuší. Optika s trojnásobným zvětšením a 32 mm okulárem s tříbodovou osnovou pro použití na kuše. Optiku je možné zamontovat na montážní lišty 22 mm.

Dočasně nedostupný

1 890 Kč

Detail

Optika s čtyřnásobným zvětšením a 32 mm okulárem s pětibodovou osnovou pro použití na kuše. Odstup po cca 10 m. Optiku je možné upevnit na montážní lišty 22mm. Kušohled je vhodný na všechny kuše.

Dočasně nedostupný

1 150 Kč

Detail

Oblíbené jsou zejména kušohledy 4x32. Mají čtyřnásobné zvětšení a 32mm okulár. Mezi těmito výrobky se největšímu zájmu těší kušohled Jandao 4x32.

Optika na kuše

Na první pohled k nerozeznání od klasického puškohledu. Uvnitř to ale vypadá jinak. Kušohled má takovou konstrukci, která odolá rázům a vibracím vznikajícím z rychlého pohybu tětivy. Záměrná osnova je také přizpůsobená poklesu šípu při jeho letu. 

Kušohledy představují šikovné příslušenství zejména pro sportovní či lovecké kuše.

Doporučené články

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz