skip_main skip_menu skip_search

Pro pravidelný servis hlavně

Filcové čisticí střelivo

Pomáháme s výběrem

Přípravky na čištění hlavně se dnes nabízejí v celé škále produktů – od olejů přes kartáčky až po šňůry boresnake. Ten nejjednodušší a nejefektivnější způsob čištění zbraně je jeden. Filcové čisticí střelivo, které prodlouží životnost i funkčnost hlavně. Prodává se po 100 kusech v balení. Je k dostání pro ráže 4,5mm i 5,5mm.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 535, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@zbrane-vzduchovky.cz

Položit dotaz

Přípravky na čištění hlavně se dnes nabízejí v celé škále produktů – od olejů přes kartáčky až po šňůry boresnake. Ten nejjednodušší a nejefektivnější způsob čištění zbraně je jeden. Filcové čisticí střelivo, které prodlouží životnost i funkčnost hlavně. Prodává se po 100 kusech v balení. Je k dostání pro ráže 4,5mm i 5,5mm. 

Jak probíhá filcové čištění hlavně

Stačí si zapamatovat 3 lehké kroky. 1. Filcový vytěrák hlavně namočte do oleje na čištění zbraně. 2. Poté ho nabijte do hlavně. 3. Vystřelte. To je vše. Čištění můžete provádět s diabolkou i bez ní. 

Jak často mám úkon provádět? Odpověď zní: záleží na úsudku každého. Někdo čistí před každým střílením, jiný po vystřílení 1 000 diabolek. A obojí může být správně. Pravda je, že čištěním nikdy nic nezkazíte.

Doporučené články

Vzduchovky bez omezené úsťové energie

V následujícím textu naleznete stručné shrnutí změn v české legislativě a jejich dopady na zbraňové entuziasty, kteří nevlastní zbrojní průkaz.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz