skip_main skip_menu skip_search

CO2 vzduchovky

Bruni Herd Wolf 212 4,5mm

1x

Jde o vzduchovou pušku s pohonem na CO2 bombičky. Vzduchovka má 21ranný zásobník na 4,5mm ocelové BB broky. Na pušce najdete také posuvná světlovodná mířidla, dvě weaver lišty a oceníte i její nízkou váhu, díky které z ní mohou pohodlně střílet i děti.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem na centrálním skladu, v úterý 28. 3. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, v pondělí 27. 3. ?

Možnosti dopravy

2 890 Kč

Prodej od 18 let ?

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Bruni
EAN:
201920106355
Katalogový kód:
BR212

Bruni Další produkty výrobce

Popis produktu

Vzduchovka Bruni Herd Wolf 212 má velmi podobné prvky jako italská Berreta C4. Nejde sice o věrnou repliku, ale je zřejmé, že jistá inspirace touto poloautomatickou zbraní speciálních jednotek zde pravděpodobně proběhla. Na první pohled jsou totiž podobné základní znaky zbraně.

Bruni Herd Wolf 212 má polymerovou pažbu s dírou a pistolovou rukojeť. Pušku si tak pohodlně zapřete o rameno a dlaň sevřete okolo pistolové rukojeti. Další stěžejní prvek tvoří 22mm weaver lišta, kterou najdete jak na hlavni, kde slouží především k přichycení puškohledu, tak i ve spodní části předpažbí. Tam si můžete přichytit například bipod nebo baterku.

Pokud nebudete chtít používat puškohled, nemusíte zoufat. Bruni Herd Wolf 212 má totiž světlovodná posuvná mířidla. Po weaver liště můžete tedy dle potřeby posouvat jak stavitelné průhledové hledí, tak i mušku. Díky světlovodnému materiálu pak můžete přesně střílet i za snížené viditelnosti.

Delší hlaveň (285 mm) pušky zaručuje také vysokou přesnost. Využijete ji tak i pro střelbu na delší vzdálenosti. Vzduchovka se oproti konkurenčním modelům liší především nízkou hmotností, která dosahuje hodnoty 1 490 g. Hodí se tak skvěle pro střelce s menší postavou. Ideálně padne do ruky jak ženám, tak i dorostu. Nic však nebrání tomu, aby si z ní vystřelil i dospělý muž.

Ke střelbě si vystačíte s 12g CO2 bombičkou a ocelovými BB broky o průměru 4,5 mm. Broky nabijete do zásobníku na 21 BB kuliček, zasunete CO2 bombičku na své místo, odjistíte bezpečnostní pojistku proti nechtěnému výstřelu a jste připraveni zasáhnout cíl.

 

Klíčové vlastnosti

 — dlouhá hlaveň pro možnost střelby na delší vzdálenosti

 — polymerová pažba

 — nízká hmotnost, ideální i pro ženy a děti

 — laserový zaměřovač

 — zásobník na 21 ocelových BB broků ráže 4,5 mm

Obsah balení

  • uchovka Bruni Herd Wolf 212Šest nábojnic Bruni Super SportLaser Baterie do laseru

Parametry

Výrobce:
Bruni
Střelivo:
Ocelové broky
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
115 m/s
Energie: ?
2.5 J
Hmotnost:
1490 g
Celková délka:
920 mm
Délka hlavně:
285 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
21
Materiál pažby:
Plast
Mířidla:
Ano
Pohon:
CO2 bombičky
Režim střelby:
Poloautomatická
Barva:
Černá
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz