skip_main skip_menu skip_search

Olověné a ocelové

Broky do vzduchovky

Pomáháme s výběrem

Broky do vzduchovky se hojně používají především pro rekreační a zábavní střelbu. Srandu si s nimi užijete např. při destrukci plechovek. Brokové náboje se dělají ve dvou variantách. Tu první představují olověné broky, které se používají do vzduchovek s drážkovanou hlavní. Ocelové broky jsou pak určené hlavně do vzduchovek s hladkým vývrtem.
Číst více

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 535, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@zbrane-vzduchovky.cz

Položit dotaz

Broky do vzduchovky

Olověné Broky č.9 4,4mm 600ks

2x

Olověné broky českého výrobce Kovohutě Příbram č. 9 v ráži 4,40 mm jsou vhodné pro vzduchovky s drážkovanou hlavní ráže 4,5 mm. Balení obsahuje 600 ks.

Skladem > 50 ks, v pondělí 27. 3. u vás

135 Kč

Ocelové BB broky

Vzduchovky na broky reprezentují zpravidla zbraně s hladkou hlavní. Mezi ně spadá většina CO2 pistolí a CO2 vzduchovek. Ocelové broky 4,5 mm jsou oproti diabolkám méně přesně, ale zase vyjdou levněji a na zábavní a destrukční střelbu stačí dokonale. Doporučujeme především broky Venox a Umarex.

Olověné broky

Pro menší přesnost se olověné broky hodí na destrukční střelbu v krátkých vzdálenostech. Broky z olova u nás vyrábí renomované Kovohutě Příbram. Toto střelivo si možná pamatujete z dětství. Typicky se s ním krmily staré dobré Slavie nebo vojenské vzduchovky vz. 47

Doporučené články

Vzduchovky bez omezené úsťové energie

V následujícím textu naleznete stručné shrnutí změn v české legislativě a jejich dopady na zbraňové entuziasty, kteří nevlastní zbrojní průkaz.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz