skip_main skip_menu skip_search

Plynové pistole

Atak Zoraki 914 auto titan cal.9mm

Model v barevném provedení titan je velice efektní. Pistole má celokovovou konstrukci s plastovými střenkami. Výhodou je dvouřadý zásobník, který pojme až 14 nábojů a také možnost full auto střelby.
Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce
Podívejte se na podobné produkty skladem

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Atak Arms
EAN:
201820102789
Katalogový kód:
16103

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Zoraki 914 patří mezi nejoblíbenější plynové pistole na našem trhu, a to zejména díky své spolehlivosti, ceně a dvouřadým zásobníkem, který dokáže pojmout čtrnáct nábojů. Pistole má celokovovou konstrukci s plastovými střenkami. 914 jsou vyráběny v několika barevných provedení, ale povrch a materiál je pořád stejný.

Jedná se o samočinnou pistoli, její konstrukce tedy umožňuje více výstřelů na jedno stisknutí spouště. Na boční straně pistole je přepínač, který pracuje v režimu zajištěno, jednotlivé rány a dávka. Dále na této straně nalezneme jistící kolík, který slouží pro demontováni závěru zbraně.

Pro tento model je vhodné dokoupit náhradní zásobník, který je také dvouřadý a tudíž máte možnost využít dalších čtrnáct ran. Pokud chcete pistoli nosit u sebe tak doporučujeme pouzdro. Model je také určený na vystřelování pyrotechniky, k tomuto slouží nástavec, který je součástí balení. Pro pyrotechniku je třeba využít startovací náboje, které tyto světlice zažehnou.

Praktická zkušenost
: Vynikající plynová pistole tureckého výrobce Atak Arms. Nejmenší full auto plynová zbraň na českém trhu. Zbraň opravdu spolehlivá a sedí velice dobře v ruce i v menší dlani, tudíž je vhodná i pro ženy. Jedinečná kapacita zásobníku při takové velikosti zbraně. Opravdu vynikající zbraň ke každodennímu nošení.Obsah balení

  • Pistole
  • Čistící kartáček
  • Zásobník
  • Nástavec na pyrotechniku
  • Návod
  • Kufřík

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Videa (1)

Zoraki 914

Parametry

Výrobce:
Atak Arms
Typ zbraně:
Pistole
Ráže: ?
9 mm / .35
Hmotnost:
700 g
Velikost:
Středně velká
Záruka:
24 měsíců
Celková délka:
154 mm
Kapacita zásobníku:
14
Pojistka:
Ano
Replika zbraně:
Zoraki
Režim střelby:
Automatická
Typ mechanismu:
Single Action
Typ odfuku:
Přední odfuk
Výška:
121 mm
Barva:
Titan

Dotazy k produktu (1)

M
Milan, 04.05.2019
Na boční straně pistole je přepínač, který pracuje v režimu zajištěno, jednotlivé rány a dávka. Atak Zoraki 914 auto umí střílet dávky?
M
Michal , 06.05.2019
Dobrý den, ano přesně tak.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz