skip_main skip_menu skip_search

Flobert revolvery

Zoraki R1 4,5" 6mm saténový

4,5" dlouhá hladká hlaveň a pevná mířidla dělají z tohoto revolveru perfektní tréninkovou zbraň. Výhodou těchto revolverů je jejich jednoduchá konstrukce a tudíž velice nízká kazivost.
Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce
Podívejte se na podobné produkty skladem

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Atak Arms
EAN:
201820100786
Katalogový kód:
14157

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Volně prodejný revolver na náboje 6 mm Fobert dnes již velmi známého tureckého výrobce Atak Arms. Tato společnost vyrábí i plynové pistole a revolvery Zoraki. Revolvery na náboje Flobert  slouží především k výcvikovým a sportovním účelům. Výhodou je, že nevyžadují pro střelbu schválenou střelnici, ale pouze bezpečný prostor, stejně jako vzduchové zbraně.  Samozřejmostí u tohoto revolveru  je výškově i stranově stavitelné hledí. Ráže 6 mm je vhodná nejen pro destruktivní, ale i mířenou střelbu na kratší vzdálenost. Proti modelům v ráži 4 mm je revolver osazen drážkovanou hlavní.Revolver se vyznačuje velmi vysokou kvalitou konstrukce a taktéž zpracování je na velmi dobré úrovni. Revolver je  vyroben z ocelových součástí a lehkých slitin, díky nimž je zaručena vysoká kvalita a bezproblémový provoz zbraní. Náboje se jednotlivě vkládají do válce s devíti komorami. Centrální hvězdicový vyhazovač, stejný jako mají například ostré zbraně Smith & Wesson, urychluje vybíjení zbraně. Spoušťový mechanismus pracuje v režimu SA/DA.

Zbraně s délkami hlavně 3, 4,5 a 6 palců mají výškově i stranově stavitelné hledí. Povrchová úprava je provedena v lesklém či matném chromu, stříbřitém saténu či prosté černé barvě.Praktická zkušenost: Jedná se o kvalitní flobertku za nejnižší cenu na trhu. Je velmi vhodná výuku či rekreační využití. Vhodná pro střelce, kteří nejsou držiteli zbrojního průkazu.
Obsah balení

  • Revolver
  • Čistící kartáček
  • Plastový kufřík
  • Návod

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Parametry

Typ zbraně:
Revolver
Výrobce:
Atak Arms
Ráže: ?
6 mm / .236
Hmotnost:
850 g
Záruka:
24 měsíců
Celková délka:
235 mm
Délka hlavně:
114.3 mm
Kapacita zásobníku:
9
Režim střelby:
Poloautomatická
Střenky:
Polymer
Barva:
Satén

Dotazy k produktu (1)

V
Vasek, 02.06.2019
Opravdu ma 4,5 palce
M
Michal , 03.06.2019
Dobrý den, pro přesné změření jí bohužel nemáme na skladě ale vzhledem k tomu, že to uvádí výrobce bude 4,5" mít.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz