skip_main skip_menu skip_search

Flobert revolvery

Zoraki R1 2,5" 4mm černý

Flobertové revolvery jsou určeny především k výcvikovým a sportovním účelům. Všechny zbraně značky Zoraki mají hladké hlavně jsou v ráži 4 mm. Tento model má délku hlavně 2,5".
Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce
Podívejte se na podobné produkty skladem

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Atak Arms
EAN:
201820100770
Katalogový kód:
14054

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Volně prodejný flobertový revolver dnes dosti známeho tureckého výrobce Atak Arms, který vyrábí plynové pistole Zoraki. Tyto revolvery slouží především k výcvikovým a sportovním účelům. Samozřejmostí je pevné hledí. Ráže 4 mm je vhodnější pro přesnou terčovou střelbu.

Revolver disponuje velmi vysokou kvalitou konstrukce a taktéž zpracování je na stejné úrovni. Náboje se vkládají do devíti ranného bubínku. Všechny typy flobertek firmy Atak Arms mají hladkou hlaveň. Flobertové revolvery jsou vyrobeny z ocelových součástí a lehkých slitin, díky tomu je zaručena vysoká kvalita a bezproblémový provoz zbraní.

Délka hlavně je 2,5".

Praktická zkušenost: Jedná se o kvalitní flobertku, za nejnižší cenu na trhu, výborná pro sportovní využití. Vhodná pro střelce, kteří by si chtěli zatrénovat s volně prodejným revolvérem.
Obsah balení

  • Revolver
  • Čistící kartáček
  • Plastový kufřík
  • Návod

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Videa (2)

Zoraki R1 Flobert

Zoraki R1 Flobert

Parametry

Typ zbraně:
Revolver
Výrobce:
Atak Arms
Ráže: ?
4 mm / .17
Hmotnost:
750 g
Záruka:
24 měsíců
Celková délka:
185 mm
Délka hlavně:
63.5 mm
Kapacita zásobníku:
9
Režim střelby:
Poloautomatická
Střenky:
Polymer
Barva:
Chrom

Dotazy k produktu (2)

V
Vilém Pavelka, 01.05.2019
Vážení, ve své nabídce nemáte jako samostatnou skupinu Startovací pistole a tak se ptám,jestli je u Vás možnost objednání startovacího revolveru BRUNI OLYMPIC 6mm ,protože náboje 6mm short a 6mm long nabízíte.Mimochodem mám od Vás vzduchovku Hammerli HF 900 r.4,5 a chtěl bych dokoupit ještě čistící sadu.Rád bych proto,abych mohl celý nákup realizoval u Vás.Předem děkuji za odpověď. Vilém Pavelka PS Obchod "Armykup.cz"nabízí tento revolver v černém provedení za 700 Kč.
M
Michal , 02.05.2019
Dobrý den, ano jde o tento revolver: https://www.zbrane-vzduchovky.cz/plynove-pistole/plynove-pistole-bruni/bruni-olympic-6-plast-cal.6mm/ a čištění mosazné zde: https://www.zbrane-vzduchovky.cz/oleje-a-cisteni/oleje-a-cisteni-megaline/cisteni-mosazne-v-krabicce-cal.45mm/
D
David, 02.02.2018
Dobrý den. Mám dvě otázky: Kdy předpokládáte že bude tento produkt zase dostupný? a Toto může znít hloupě, ale jak velký "boom" mohu očekávat? Míněno, jestli jsou potřeba nějaké ušní špunty, případně do jaké vzdálenosti budu děsit sousedy. Děkuji za odpověď.
M
Michal , 12.02.2018
Dobrý den, bude zhruba za měsíc. Při venkovním užití není až takový vysoký zvuk.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz