skip_main skip_menu skip_search

Vzduchové CO2 pistole

Umarex Walther PPK/S 4,5mm

4x

Kvalitní pistole, která je vhodná na destrukční střelbu ocelovými broky. Celokovová konstrukce a plastové střenky dělají z této pistole velice odolný model. Kapacita zásobníku je 15 ran.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Dočasně nedostupný

Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dočasně nedostupný

2 790 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Umarex
EAN:
4000844609854
Katalogový kód:
5.8315

Umarex Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Tato pistole je replikou Walther PP se všemi logy Walther. Zbraň má celokovovou konstrukci s plastovými střenkami. Bombička se vkládá do pažbičky. Zásobník na BB broky se vkládá do pažbičky. Samozřejmostí je pojistka pro zajištění zbraně.

Blow-Back systém závěru umocňuje realistický dojem ze střelby a navíc ulehčuje střelbu natažením kohoutku po výstřelu.

Princip systému CO2:
Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Praktická zkušenost: Tato pistole je vynikající replikou Walther PP, zbraně Jamese Bonda agenta 007. Díky systému BlowBack je střelba z této zbraně realističtější. Walther PPK/S lze rozebrat jako klasický Walther PP. Je určena převážně pro rychlou destrukční taktickou střelbu ocelovými BB broky. Jedná se o spolehlívý a kvalitní model.Obsah balení

  • Pistole
  • zásobník
  • návod

Videa (1)

Umarex Walther PPK/S

Umarex Walther PPK/S

Parametry

Výrobce:
Umarex
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Střelivo:
Ocelové broky
Reálná rozborka:
Ano
Úsťová rychlost: ?
90 m/s
Hmotnost:
570 g
Celková délka:
155 mm
Délka hlavně:
90 mm
Montážní lišta:
Ne
Blowback:
Ano
Kapacita zásobníku:
15
Pojistka:
Ano
Replika zbraně:
Walther PP
Režim střelby:
Poloautomatická
Střenky: ?
Polymer
Barva:
Černá
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků (4)

4.5

4× hodnoceno

Přidat hodnocení

Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.

Jan

Ověřený zákazník, z balistas.cz 23.03.2023

Kvalitní replika UMAREX-LEGENDS v této cenové kategoriji.
Na střelbu na plechovky a další zábavu.

Užitečné hodnocení? Ne (0)

Vladislav

Ověřený zákazník, z balistas.cz 05.08.2023

  • Kvalitně provedená replika ostré zbraně; velmi dobrá pro zábavnou střelbu

Užitečné hodnocení? Ne (0)

Miloslav

Ověřený zákazník, z balistas.cz 13.01.2024

Užitečné hodnocení? Ne (0)

Bedřich

Ověřený zákazník, z balistas.cz 01.11.2023

Zatím jsem neměl možnost vyzkoušet

Užitečné hodnocení? Ne (0)

Zobrazit všechny recenze

Dotazy k produktu (3)

L
Lumir , 16.01.2019
Dobrý den, zvažuji koupi této pistole, ale... Zde na fotkách produktu je zbraň bez viditelného šroubu na přitažení bombičky s brutální úchytkou dole pod pažbičkou, která dokonce má viditelný závit. Na videích na netu i na fotkách tento obrovský šroub je. Chci od Vás písemné ujištění, ze tam nyní již takový šroub není a neznehodnocuje linii pistole. Že to výrobce vyřešil jinak. Pokud tam tento šroub je, tak v případě objednání bych po zjištění tohoto šroubu při rozbalení, kompletně stejně celou zásilku okamžitě vrátil. Prosím o odpověď i na mail. Ušetříme si tak problém. ???? Děkuji, Lumír
M
Michal , 17.01.2019
Dobrý den, šroub je stále na spodní straně pažbičky, ale je zároveň s pažbou.
J
Jirka, 08.01.2019
Děkuji za odpověď. Namátkou jsem několik broků přeměřil posuvným měřítkem - naměřil jsem od 4,25 do 4,35. Objednal jsem si tedy krabičku s těmi 4,5, tak uvidím. Na jakou vzdálenost se tedy dá s touto zbraní střílet? Nejprve jsem to zkoušel asi z deseti metrů a pak už jen z pěti a výsledek byl stále stejný, tak jak píšu. I při těch pěti metrech jsem musel mířit nad terč, abych se do něj vůbec strefil. Stříleli jsme tři a výsledky byly stejné. Děkuji Jirka.
M
Michal , 09.01.2019
Dobrý den, Ocelové broky jsou vyráběny všechny 4,46mm ale uvádí se označení 4,5mm jako typická ráže. CO2 repliky mají bohužel tak krátkou hlaveň, že nejsou určeny na terčovou střelbu ale na zábavní a destrukční do plechovek. Pro přesnou terčovou střelbu doporučejeme modely na diabolky s delší hlavní, jako je např. SPA CP1 nebo CP2
J
Jirka, 26.12.2018
Dobrý den, dostal jsem jako dárek tuto CO2 pistoli. Včera jsem ji vyzkoušel a mám hned několik dotazů: 1. Jaké broky používat? Dostal jsem ocelové broky Balistas 4.46/0,35g. Nebyly by vhodnější 4.5, které jsou uvedeny na faktuře? 2. Závěr se mírně vrklá zleva doprava. Je to normální? 3. Při střelbě zmíněnými broky 4.46, s novou bombičkou ASG 12g a při míření podle návodu, šly všechny střely doleva a dolů úplně mimo terč. Podle videí na youtube je vidět, že to "zanášení" doleva je asi normální. Nevím. Ale teprve když jsem mířil na horní okraj terče (bílý okraj) byly zásahy v terči a to pod dolním bílým okrajem. Nevím, zda je to těmi broky, nebo nějaká závada zbraně. Děkuji za rychlou odpověď. Jirka.
M
Michal , 04.01.2019
Dobrý den, broky máte správné můžete samozřejmě použít i 4,5mm ale je tam opravdu minimální rozdíl. Závěr mírnou vůli má u všech kusů. Co se týče střelby, je možné, že jste měl terč moc daleko a proto se diabolka gravitací odchýlila dolů.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Jak vybrat nástroj pro sebeobranu

Obranné prostředky jsou v dnešním nejistém světě stále relevantnější téma a to z dobrého důvodu – mohou vám totiž zachránit život. Ne všechny nástroje sebeobrany jsou však vhodné pro každého a pro každý účel. V tomto článku si proto povíme něco málo o pepřových a slzných sprejích, elektrických paralyzérech, teleskopických obušcích a tonfách.

Bc. Michal Kuczaj,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.