skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Taipan Veteran Long 6,35mm Coffee

Hlavními přednostmi Taipanu jsou vynikající spoušťový mechanismus a inovovaný systém nabíjení, který nedovolí nabít dvě diabolky najednou. Díky bullpup konstrukci si i při použití dlouhé a přesné hlavně zachovává kompaktní rozměry a velkou kapacitu kartuše. Výhodou je také účinný moderátor hluku.
Více informací

Skladem 2 ks, zítra 30. 9. u vás

Možnosti dopravy

39 900 Kč

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Taipan
EAN:
8594198001830
Katalogový kód:
TAP21

Taipan Další produkty výrobce

Popis produktu

Taipan Veteran je ukázkovým příkladem PCP vzduchovky s oblíbenou bullpup konstrukcí. Ačkoliv kořeny značky sahají na Ukrajinu, veškeré vzduchovky Taipan jsou sestavovány a dokončovány v České republice. Dílenské zpracování je na špičkové úrovni, zásluhu na tom má přesné obrábění dílů na moderních CNC strojích. Pažby jsou dřevěné. Na ostatní díly se používá letecký hliník a nejkvalitnější ocel.

Verze Long je vybavena 550 mm dlouhou hlavní. Jde tedy o skvělou volbu pro přesnou střelbu na delší vzdálenosti. Vzduchovky Taipan využívají hlavně věhlasných značek jako Česká Zbrojovka či Lothar Walther. Na ústí hlavně je zhotoven závit 1/2 UNF, na kterém je našroubován účinný moderátor hluku. Střelba je tedy až překvapivě tichá.

Kartuše prochází téměř přes celou délku pušky a je zakončena přehledným manometrem Wika. Kapacita kartuše je 355 cm3 vzduchu. Pro upevnění puškohledu využijete 22 mm weaver lištu, která je umístěna ve středu zbraně a je nakloněna o 20 MOA, takže se skvěle hodí pro střelbu na dlouhé vzdálenosti.

Nabíjení probíhá pomocí bočního pákového mechanismu, ten je velmi přesný a lehce ovladatelný. Zde se Taipan dočkal několika důležitých inovací. První je skutečnost, že nelze dvakrát nabít diabolku, proto nemůže dojít k náhodnému ucpání hlavně. Druhá věc se týká oblasti hlavně a otvoru pro vzduch, který byl vytvořen tak, aby nedocházelo k deformaci diabolky. Nabíjecí páka se dá jednoduše přehodit. Taipan je tak vhodný pro praváka i leváka.

Když se podíváte na zpracování jednotlivých dílu, např. u spoušťového mechanismu, uvidíte vysokou úroveň jejich provedení. Tímto předčí mnohem dražší vzduchovky. Plně nastavitelný spoušťový mechanismus patří vůbec k nejlepším, jaké lze v současné době na vzduchovce najít. Před spouští se nachází manuální pojistka.

Hmotnost modelu Long dosahuje 3550 g. Součástí balení jsou dva zásobníky, každý o kapacitě 10 ran, redukce na jednoranný podavač a také quickfill adaptér.

Hlavní výhody

• Perfektní zpracování
• Plně nastavitelná spoušť
• Vysoká přesnost
• Vhodný pro praváky i leváky
• Hladký chod nabíjení

Videa:

Obsah balení

  • chovka Taipan Veteran Long 6,35mm Coffee2ks zásobníkůPlnící pinSada těsněníJednoranná redukce

Videa (1)

Vzduchovka Taipan Veteran Long 6,35mm Coffee

Parametry

Výrobce:
Taipan
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
6,35 mm / .25
Úsťová rychlost:
280 m/s
Energie: ?
85 J
Hmotnost:
3550 g
Celková délka:
810 mm
Délka hlavně:
550 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
10
Materiál pažby:
Lamino
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano
Záruka:
24 měsíců

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz