skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Taipan Veteran Compact 6,35mm Laminate

Taipan Compact v ráži 6,35 mm – vysoký výkon v kompaktním balení. Pochválit můžeme vynikající spoušťový mechanismus a inovovaný systém nabíjení, který nedovolí nabít dvě diabolky najednou.
Více informací

Dočasně nedostupný

38 610 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Taipan
EAN:
8594198000307
Katalogový kód:
TAP10

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Taipan Veteran je ukázkovým příkladem PCP vzduchovky s oblíbenou bullpup konstrukcí. Ačkoliv kořeny značky sahají na Ukrajinu, veškeré vzduchovky Taipan jsou sestavovány a dokončovány v České republice. Dílenské zpracování je na špičkové úrovni, zásluhu na tom má přesné obrábění dílů na moderních CNC strojích. Pažby jsou dřevěné. Na ostatní díly se používá letecký hliník a nejkvalitnější ocel.

Provedení Compact je nejmenší z rodiny Taipan.  Měří na délku pouze 600 mm, ale díky bullpup konstrukci se pyšní vynikající 350 mm dlouhou hlavní. Vzduchovky Taipan využívají hlavně věhlasných značek jako Česká Zbrojovka či Lothar Walther. Na ústí hlavně je zhotoven závit 1/2 UNF, na kterém je našroubován účinný moderátor hluku. Střelba je tedy až překvapivě tichá.

Kartuše prochází téměř přes celou délku pušky a je zakončena přehledným manometrem Wika. Kapacita kartuše je 225 cm3 vzduchu. Pro upevnění puškohledu využijete 22 mm weaver lištu, která je umístěna ve středu zbraně a je nakloněna o 20 MOA, takže se skvěle hodí pro střelbu na dlouhé vzdálenosti.

Nabíjení probíhá pomocí bočního pákového mechanismu, ten je velmi přesný a lehce ovladatelný. Zde se Taipan dočkal několika důležitých inovací. První je skutečnost, že nelze dvakrát nabít diabolku, proto nemůže dojít k náhodnému ucpání hlavně. Druhá věc se týká oblasti hlavně a otvoru pro vzduch, který byl vytvořen tak, aby nedocházelo k deformaci diabolky. Nabíjecí páka se dá jednoduše přehodit. Taipan je tak vhodný pro praváka i leváka.

Když se podíváte na zpracování jednotlivých dílu, např. u spoušťového mechanismu, uvidíte vysokou úroveň jejich provedení. Tímto předčí mnohem dražší vzduchovky. Plně nastavitelný spoušťový mechanismus patří vůbec k nejlepším, jaké lze v současné době na vzduchovce najít. Před spouští se nachází manuální pojistka.

Hmotnost modelu Compact dosahuje 3050 g. Součástí balení jsou dva zásobníky, každý o kapacitě 10 ran, redukce na jednoranný podavač a také quickfill adaptér.


Hlavní výhody

- Perfektní zpracování
- Plně nastavitelná spoušť
- Vysoká přesnost
- Vhodný pro praváky i leváky
- Hladký chod nabíjení

Video:

 

Obsah balení

  • Taipan Veteran Compact
  • 2ks zásobníků
  • Plnící pin
  • Sada těsnění
  • Jednoranná redukce

Videa (1)

Taipan Veteran Compact

Parametry

Výrobce:
Taipan
Ráže: ?
6,35 mm / .25
Úsťová rychlost:
230 m/s
Hmotnost:
3050 g
Záruka:
24 měsíců
Energie: ?
59 J
Celková délka:
6000 mm
Střelivo:
Diabolky
Montážní lišta:
Ano
Délka hlavně:
350 mm
Kapacita zásobníku:
10
Má zásobník:
Ano
Materiál pažby:
Lamino
Mířidla:
Ne
Regulátor tlaku:
Ano

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz