skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

RTI Priest II 7,62mm black

Slovinská společnost RTI vyslyšela volání střelců po změně a vytvořila zcela výjimečnou zbraň. Výsledkem je pořádný „kus železa“, který se zcela vymyká zavedeným standardům. RTI Priest II je kompaktní vzduchovka s ostrým taktickým vzhledem a úžasnou přesností.
Více informací

Dočasně nedostupný

28 990 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
EAN:
202020100131
Katalogový kód:
RTIPR30B

Podobné produkty

Popis produktu

Slovinská společnost RTI vyslyšela volání střelců po změně a vytvořila zcela výjimečnou zbraň. Výsledkem je pořádný „kus železa“, který se zcela vymyká zavedeným standardům.

RTI Priest II je kompaktní vzduchovka s ostrým taktickým vzhledem a úžasnou přesností. Ačkoliv priest v překladu znamená kněz, nenechte se názvem zmást, tahle zbraň je totiž pekelně výkonná. Můžete ji klidně sbalit do batohu a vydat se na lov. Stejně jako při střelbě na terč odvede svou práci dokonale. Kvalitní, za studena kovaná, hlaveň od České zbrojovky nasměruje diabolku vždy přesně tam, kam potřebujete.

Priest dává šanci střelcům, kteří rádi experimentují. Hlaveň snadno vyměníte za jinou při zachování stejného rámu zbraně. Jednoduše si vyberete hlaveň v oblíbené ráži (.177, .22, .25 a .30) a s příslušným nástrojem ji vyměníte. Na jejím ústí samozřejmě nechybí závit 1/2 UNF pro moderátor hluku.

Nabíjení je plynulé a spolehlivé. Po vystřelení poslední diabolky vám zůstane páka závěru v zadní poloze a již není možné vystřelit naprázdno. Výrobce si dal velmi záležet na vyladění spoušťového mechanismu. Délku chodu a odpor spouště si můžete regulovat pomocí dvou šroubů umístěných v pažbě. Hlavním bezpečnostním prvkem pušky je manuální pojistka.

Kartuše má pracovní tlak až 300 barů a její objem činí 350 cm³. To vystačí přibližně 110 ran. Pokud potřebujete více výstřelů na jedno naplnění, nezoufejte, v doporučených produktech najdete velkou 500 cm³ karbonovou kartuši.

Pro montáž puškohledu slouží standartní 22mm weaver lišta. Ta se nachází také na spodní straně rámu a usnadní vám uchycení bipodu. Priest II dobře padne do ruky zásluhou ergonomické rukojeti standardu AR-15.

Klíčové vlastnosti

- Precizní CZ hlaveň
- Vyladěná spoušť
- Modularita
- Snadná výměna kalibru
- Líbivý design

Obsah balení

  • Vzduchovka
  • Zásobník

Parametry

Výrobce:
RTI
Ráže: ?
7,62 mm / .30
Úsťová rychlost:
200 m/s
Hmotnost:
3000 g
Záruka:
24 měsíců
Energie: ?
16 J
Celková délka:
710 mm
Střelivo:
Diabolky
Montážní lišta:
Ano
Délka hlavně:
508 mm
Kapacita zásobníku:
7
Má zásobník:
Ano
Materiál pažby:
Kov
Mířidla:
Ne

Dotazy k produktu (2)

T
Tomáš, 18.04.2022
Pěkný den. Lze si u Vás objednat rovnou větší karbonovou kartuši, aby byla namontovaná už na vzduchovce?! A lze je pak v terénu vyměňovat s náhradními naplněnými, aby člověk nemusel tahat v autě kompresor, o ručním tlakování ani nemluvě! A lze si u Vás k ráži 0.3 přiobjednat náhradní hlaveň s 0,25?! A nakonec ... máte tušení, kdy by to bylo k mání?!
M
Michal , 19.04.2022
Dobrý den, odpověď jsme Vám již zaslali na mail.
p
petr, 31.12.2020
Dobrý den. Kterým šroubem se šteluje regulátor. Nebo jestli by jste mi mohli zaslat na mail celkoví popis této vzduchovky. V krabici žádný popis v cz není. Děkuji za odpověď.
M
Michal , 04.01.2021
Dobrý den, regulátor je pevně nastaven. Lze však zakoupit plně nastavitelný regulátor: https://www.zbrane-vzduchovky.cz/regulatory//regulator-tlaku-rti-priest-externe-nastavitelny/
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz