skip_main skip_menu skip_search

Řemeny na zbraně

Máte dotaz?

Zeptejte se

Michal M

Michal Ngo Zákaznická podpora

Volejte +420 591 140 535, Po–pá, 8–16 hod.

Pište podpora@zbrane-vzduchovky.cz

Položit dotaz

Řemeny na zbraně

Řemen Forsport PBW neoprenový

Široký řemen na zbraň od polského výrobce Forsport. Je vyrobený z neoprenu, který poskytuje větší odolnost proti olejům a organickým rozpouštědlům a opotřebovává se mnohem méně než klasická kůže.

Skladem na centrálním skladu, v pátek 24. 3. u vás

815 Kč

Řemeny na zbraně

Řemen Forsport PBN3 hnědý

Neoprénový řemen na zbraň od polského výrobce Forsport. Je dostatečně měkký a ohebný a přizpůsobí se tvaru těla. Tento model je v hnědém provedení a na vnější straně se nacházejí dvě poutka na kulové náboje a jedno poutko na brokový náboj.

Dočasně nedostupný

755 Kč

Detail

Řemeny na zbraně

Řemen Forsport PBN3 zelený

Neoprenový řemen na zbraň od polského výrobce Forsport. Tento model je v zeleném provedení a je široký 5,5 cm. Na vnější straně se nacházejí dvě poutka na kulové náboje a jedno poutko na brokový náboj.

Dočasně nedostupný

755 Kč

Detail

Řemeny na zbraně

Řemen Cezar DF01-2

Velice odolný řemen na zbraň od polského výrobce Cezar. Vnitřní strana je vyrobená z přírodního jutového materiálu a je velice pohodlná. Vnější stranu zdobí šitý kožený řemínek.

Dočasně nedostupný

455 Kč

Detail

Řemeny na zbraně

Řemen Cezar WZ17

Odolný řemen na zbraň z přírodních vláken od polského výrobce Cezar. Tento model je po obou stranách zakončen kůží s přezkami. Na vnější straně se nachází kožené poutko na dva náboje.

Dočasně nedostupný

479 Kč

Detail

Řemeny na zbraně

Řemen Mauser černý

Kvalitní neoprénový řemen na dlouhou zbraň od německého výrobce Mauser. Na přední straně je umístěna praktická kapsička na náboje. Tento model v černém provedení je velice pohodlný a nastavitelné popruhy vám umožní úpravu jeho délky.

Dlouhodobě nedostupný

1 750 Kč

Detail

Řemeny na zbraně

Řemen Merkel Gear Helix neoprenový

Neoprenový řemen Merkel GEAR Helix je velmi pohodlný a vyrobený z kvalitního elastického materiálu. Měkká neoprenová část je široká 5 cm a nabízí dostatečnou opěrnou plochu, zaručí vám pohodlné nošení i těžké zbraně.

Dlouhodobě nedostupný

1 039 Kč

Detail

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz