skip_main skip_menu skip_search

Monokuláry

Noční monokulár Hikmicro HEIMDAL H4D

Noční monokulár Heimdal H4D je speciálně stvořen pro efektivní pozorování v absolutní tmě ze vzdálenosti až 200 m, při kterém dosahuje těch nejlepších výsledků díky displeji s technologií AMOLED a vbudovanému přísvitu 850 nm. 
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem, v pátek 8. 12. u vás

Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 7. 12. ?

Možnosti dopravy

12 700 Kč

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Hikmicro
EAN:
TN2037
Katalogový kód:
TN2037

Hikmicro Další produkty výrobce

Popis produktu

Noční monokulár Heimdal H4D je speciálně stvořen pro efektivní pozorování v absolutní tmě ze vzdálenosti až 200 m, při kterém dosahuje těch nejlepších výsledků díky displeji s technologií AMOLED a vbudovanému přísvitu 850 nm

Právě díky vysoké kvalitě obrazu se tento model osvědčí v rukou těch náročnějších uživatelů. Za unikátní detailnost obrazu odpovídá moderní sensor s rozlišením až 2560x1440, naproti tomu za dokonalý kontrast a příjemné pozorování displej AMOLED.   

Zařízení nám umožňuje detekovat cíl ze vzdálenosti až 200 metrů, takže ve spojení s přísvitem snadno najdeme a rozpoznáme každý cíl i v absolutní tmě. Samotný přísvit disponuje možností nastavení zaostření paprsku, což nám umožňuje vybrat to nejlepší nastavení pro každou vzdálenost.  

Pro ještě lepší identifikaci cíle máme k dispozici digitální zoom s 8x zvětšením. Při samotném pozorování můžeme také pořizovat fotky nebo video záznam. Pro všechny soubory je připravena integrovaná paměťová karta s kapacitou až 32 GB. Pokud nám ani to nebude stačit, můžeme využít speciální mobilní aplikaci, a tím získat možnost sdílení záznamu v reálném čase, který může sledovat až několik osob najednou nebo možnost se podělit svými fotkami v sociální skupině. 

K napájení zařízení slouží jeden výkonný akumulátor s výstupním portem USB-C pro nabíjení. Všechny citlivé části se nacházejí uvnitř odolného těla splňujícího třídu ochrany IP67, která zaručuje ochranu proti vodě a prachu.  

Obsah balení

  • Noční monokulár Hikmicro HEIMDAL H4D
  • USB kabel
  • Ochranný obal
  • Popruh

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Videa (1)

Hikmicro HEIMDAL H4D

Hikmicro HEIMDAL H4D

Parametry

Výrobce:
Hikmicro
Přísvit: ?
850 nm
Rozlišení displeje:
454x454 px
Vodotěsnost:
Ano
Rozměry:
153x50x80 mm
Velikost objektivu:
31 mm
Hmotnost:
375 g
Detekční vzdálenost: ?
200 m
Dioptrická korekce: ?
Ano
Zvětšení:
8 x
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků (0)

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Jak vybrat termovizi a noční vidění

V dnešní době se termovize a noční vidění těší stále větší popularitě. Hojně je využívá armáda, bezpečnostní agentury a také lovci. Jaký typ je však pro vás ten pravý a jaké jsou mezi nimi rozdíly? To se vám pokusíme přiblížit v tomto článku.

Dominik Lehnert,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz