skip_main skip_menu skip_search

Kladkové kuše

Kuše Jandao Tomahawk 185LB

Tento model patří mezi prvotřídní kuše, který se může zařadit mezi top výrobky v tomto odvětví. Pažba dobře padne do rukou. Manuální pojistka proti náhodnému výstřelu.
Více informací

Dočasně nedostupný

11 890 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Jandao
EAN:
201820101399
Katalogový kód:
ZF3XL

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Lovecká kladková kuše Tomahawk je novinkou firmy JANDAO pro náš trh. Tato kuše je kromě lovu vhodná také pro sportovní střelbu. Značka Jandao vyrábí kuše vysoké kvality a vyznačuje se perfektním poměrem cena a výkon. Tato firma vyrábí luky a kuše pro celou řadu renomovaných světových značek a proto je kvalita jejich výrobků zaručena.

Kuše je vybavena kladkovým lučištěm, které má rozpětí 48cm a sílu 185Lbs. Toto lučiště je vyrobeno z dělených dvojitých ramen s kruhovými CNC kladkami. Díky tomu je kuše schopna udělit šípu počáteční rychlost až 400 FPS, což odpovídá 122 m/s. Upozorňujeme, že je nutné mít k této kuši již dostatečně kvalitní dopadiště, jelikož její síla není opravdu zanedbatelná!

Samozřejmostí je pojistka spouště, která chrání uživatele i jeho okolí před náhodným výstřelem. Tato pojistka se nachází na zadní části RIS lišty a díky tomu je jednoduše dostupná. Tělo této kuše je vyrobeno z odolného a zároveň odlehčeného polymeru. Povrchová úprava těla je v pogumovaném camo provedení, díky kterému je zaručen exkluzivní vzhled, ale také toto provedení zaručuje pevný a stabilní úchop kuše. V pažbě je umístěna díra, která slouží k jistějšímu a pohodlnějšímu úchopu. Předpažbí kuše je vyrobeno ze stejného materiálu a tudíž se také dobře drží.

Další výhodou je, že v přední i zadní části kuše je umístěn čep pro nasazení oka popruhu, který zajistí jednoduché přenášení kuše na ramenu střelce. Místo pro založení natahováku tětivy je umístěno za RIS lištou, pod pojistkou. Natahovák tětivy je nutno si dokoupit. Novinkou oproti předchozím modelům je použití brzdy tětivy. Změnou také prošla pažba, která má nyní nastavitelnou lícnici. Kuše je díky výřezům odlehčená.

Praktická zkušenost:
Tato kuše je opravdovým vrcholem v produkci firmy JANDAO a může směle konkurovat i těm nejkvalitnějším kuším na našem trhu. Její síla a přesnost je opravdu obdivuhodná. Velice nás zaujala celková kvalita provedení a můžeme ji 100% doporučit. Kuše Chace Sun II Jandao snese ty nejpřísnější měřítka a může být směle používána k přesné sportovní střelbě.

Videa (video je pouze ilustrativní):

Obsah balení

  • Kuše
  • Nášlap kuše
  • Tětiva a lanoví

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Videa (1)

Jandao Tomahawk

Parametry

Výrobce:
Jandao
Hmotnost:
3390 g
Záruka:
24 měsíců
Celková délka:
949 mm
Min. napínací síla:
185 lb
Pojistka:
Ano
Rozpětí lučiště:
480 mm
Rychlost šípu:
125 m/s
Barva:
Camo

Dotazy k produktu (1)

M
Michal Zahula, 27.02.2019
Dobry den, vlastnim tuto kusi, ale nemam silu ji natahnout. Tak bych se rad optal, jestli se k ni da sehnat kladkovy(klikovy) napinak. Dekuji za odpoved.
M
Michal , 28.02.2019
Dobrý den, určitě klikový natahovák existuje ale my ho bohužel nemáme.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz