skip_main skip_menu skip_search

Reflexní kuše

Kuše Cold Steel Cheap Shot 130lb

Cold Steel Cheap Shot je rychlonabíjecí taktická reflexní kuše. Kovová spoušť spolu s jednoduchým natahovacím systémem zbrani propůjčují unikátní vzhled a široké možnosti využití. Vystřelené šípy opouštějí lučiště rychlostí téměř 70 m/s.
Více informací

Dočasně nedostupný

6 500 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Cold Steel
EAN:
705442018650
Katalogový kód:
CS13

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Cold Steel Cheap Shot je rychlonabíjecí taktická reflexní kuše. Její tělo tvoří kvalitní odolný polymer v khaki barevném provedení. Kovová spoušť spolu s jednoduchým natahovacím systémem z kuše činí výborný taktický doplněk výbavy každého správného muže.

Natahovací rameno je umístěno pod tělem kuše. Pro natažení tětivy silou nátahu 130 lb vám stačí odjistit stříbrnou pojistku pod pistolovým gripem a pohnout pákou dopředu a zase zpět a zacvaknout ji do gripu. Tětivu tak natáhnete velmi rychle a ani se u toho nezapotíte.

Vystřelené šípy opouštějí lučiště rychlostí 226 fps, tedy téměř 70 m/s. Pro lepší představu šípy ihned po vypuštění mají rychlost 248 km/h, tedy téměř dvojnásobek maximální povolené rychlosti aut na českých dálnicích.

O bezpečnost se stará zřetelně viditelná a dobře dostupná stříbrná pojistka na obou stranách kuše. Pohodlný úchop na předpažbí pak kryje chránič prstů. Ten je zde spíše pro jistotu. Protože když kuši držíte za grip či odnímatelný grip upevněný na spodní 22mm weaver liště, nemůžete se k tětivě svými prsty ani přiblížit. Kuše má plně odnímatelnou délkově nastavitelnou polymerovou pažbu.

Kuše je osazena vyvýšenou 22mm weaver lištou, na kterou si snadno upevníte kolimátor (součástí balení). Ve přední části těla najdete dvě další 22mm lišty pro montáž příslušenství jako svítilny. Na natahovací páce je čtvrtá 22mm lišta pro montáž gripu. Součástí balení je kromě kolimátoru a gripu ještě vosk na tětivu a šest karbonových 16" šípů.

 

Hlavní výhody

 • Jednoduchý natahovací systém
 • Rychlost střelby 69 m/s
 • Čtyři 22mm montážní lišty a kolimátor
 • Polohovatelná pažba
 • Šest 16" karbonových šípů

Obsah balení

  • e Cold Steel Cheap Shot 130lbKolimátorGrip6ks karbonových 16" šípůRamenní popruhTuk na tětivu

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Videa (1)

Kuše Cold Steel Cheap Shot

Parametry

Výrobce:
Cold Steel
Hmotnost:
2624 g
Záruka:
24 měsíců
Celková délka:
745 mm
Min. napínací síla:
130 lb
Pojistka:
Ano
Rozpětí lučiště:
470 mm
Rychlost šípu:
69 m/s

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz