skip_main skip_menu skip_search

Reflexní kuše

Kuše Beast Hunter JAG2 PRO 175LB černá

Reflexní kuše Beast Hunter. Tento model je dodáván včetně kolimátoru. Kuše má mířený dostřel 50 m. Rychlost šípu je 80 m/s. Beast Hunter je dodávána včetně natažené tětivy na lučišti.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 7 ks, ve středu 28. 2. u vás

Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 27. 2. ?

Doprava zdarma Možnosti dopravy

4 790 Kč

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Beast Hunter
EAN:
4710933461316
Katalogový kód:
BH071B

Beast Hunter Další produkty výrobce

Popis produktu

Kuše Beast Hunter Jag 2 Pro 175LB černá

Tetno model kuše je netradiční v tom že má posuvný díl pažby, díky tomu je možno upravit kuši na potřebnou délku, pro lepší úchop. Model kuše má zasílené jednodílné lučiště JAG2 o síle 175lb. Šíp dosahuje rychlosti až 260 FPS, přibližně 80 m/s. Kuše JAG 2 Pro vychází z modelu Jaguár, avšak má nově přepracovanou konstrukci. Hlavním výrazným rysem je zesílené lučiště. Novinkou je také nasazená tětiva na lučišti. Jak již bylo zmíněno, velkým zásahem při vývoji byla změna pažby, která se změnila na pistolový úchop s možností nastavení délky. Z vrchní strany úchopu, nalezenem i zářez pro umístění natahováku tětivy. Integrovaný chránič prstů. Samozřejmostí je manuální pojistka, která vás chráni před něchtěným výstřelem. Zajistit je možné z obou stran.

Jedná se o set, který obsahuje kolimátor s třemi body. Součásti kolimátoru je i vhodná 22mm weaver montáž.

Praktická zkušenost: Jedna se o dobře zpracovanou reflexní kuši. Pokud někdo hledá odolnou kuši za rozumnou cenu, tak je to ta pravá volba. Mířený dostřel je okolo 50 m.

Obsah balení

  • Tělo
  • Lučiště
  • Natahovák
  • Kolimátor
  • Držák šípů
  • 3 ks šípů 16" HalfMoon
  • Nášlap

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Parametry

Výrobce:
Beast Hunter
Min. napínací síla:
175 lb
Montáž:
Ano na 22mm
Pojistka:
Ano
Rychlost šípu:
80 m/s
Barva:
Černá
Záruka:
24 měsíců

Pomáháme s výběrem

Doporučené střelivo (1)

Recenze zákazníků (0)

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.

Dotazy k produktu (4)

S
Simona , 26.11.2021
Kdyz vidím dotazy ohledně volby. Dovolím si přidat. JAG2 je super, je přesná silná, ALE ..... zpracování plastových částí je otřesné ...o vnitřní hrany "předpažbí" se dá snadno říznout do prstů. Čímžto se chci rovnou zeptat, když sundám onu inkriminovanou část a srazím jí hrany, bude to mít vliv na případnou záruku ?
M
Michal , 29.11.2021
Dobrý den, každá úprava neboli každý zásah bude mít vliv na pozdější reklamaci
J
Josef, 24.01.2020
Píšete nenechávat zbytečně nasazenou tětivu když dlouho nestrilite. Jak ji z lučiště sundat? Je to složité, musím ho demontovat? Ještě tuhle kuši nemám, ale dostanu ji jako dárek tak se chci poinformovat. Díky Tůma
M
Michal , 27.01.2020
Dobrý den, tětiva se sundává pomocí napínáku viz odkaz. Pokud ale kuši neodložíte na opravdu dlouho dobu (cca 6 a více měsíců), můžete tětivu nechat nasazenou a udržovat pouze mazáním. https://www.zbrane-vzduchovky.cz/kuse/prislusenstvi-pro-kuse/napinak-tetivy-na-luciste-kuse-jandao_/
D
Dan, 12.06.2019
Dobrý den, mám podobné dilema jako dotazující přede mnou. Chci se však pro doplnění zeptat. Při srovnání kuše Jandao Chace Wind a JAG2 v předchozí odpovědi uvádíte že je Chace Wind velmi spolehlivá. Znamená to, že pokud chci střílet často a dávám přednost delší výdrži, je osvědčenější Chace wind? Máte nějaké zkušenosti, že se u jedné z kuší po nějaké době objeví nějaká "nemoc"? Nezlobte se prosím když trošku rýpnu, ale když u Chace Wind píšete, že je velmi spolehlivá, mám trošku pocit jakoby JAG2 se takovou spolehlivostí jako Chace Wind neprokázal. Děkuji předem za odpověd.
M
Michal , 17.06.2019
Dobrý den, s kuší Chace Wind mám více osobních zkušeností i z pohledu střelce, proto uvádím, že je velmi spolehlivá. K těm nemocem, důležitá je správná péče o tětivu, tzn. mazat a nenechávat ji nasazenou, když nebudete dlouhou dobu střílet.
M
Michal, 23.02.2019
Dobrý den, zvažuji koupi kuše kolem cca 4k. a rozhoduji se mezi tímto modelem a kuší Kuše Jandao Chace Wind 150LB. Jakou by jste mi, podle Vašich zkušeností, doporučili? Děkuji Michal
M
Michal , 26.02.2019
Dobrý den, obě tyto kuše jsou za tuto cenu velmi dobré. Rozdíl je především ve vzhledu, to záleží na vašich preferencích. JAG2 je trochu silnější a v balení je bohatší příslušenství. Navíc má chránič prstů, který je vhodný pro začátečníky. Chace Wind je zase velmi spolehlivá, používáme ji i na prezentačních akcích. Dá se pořídit i ve výhodném setu. Ať už si vyberete kteroukoliv z nich, určitě budete spokojený.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Jak vybrat kuši

Kuše byly využívány již v letech před naším letopočtem, ať už pro lov, nebo v bitvách. V současnosti si moderní kuše našly své místo mezi sportovními a rekreačními střelci. Pokud si tedy plánujete nějakou pořídit, v tomto článku se dozvíte, podle jakých kritérií byste se měli rozhodovat.

Bc. Michal Kuczaj,

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.