skip_main skip_menu skip_search

Kladkové kuše

Kuše Barnett Recruit 130lb

Kladková kuše amerického výrobce. Součástí balení jsou tři karbonové šípy o délce dvacet palců. Úchop je vhodný i pro levorukého střelce. Pažba je zakončena plastovou bodkou.
Více informací

Dočasně nedostupný

12 990 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Barnett
EAN:
201820101383
Katalogový kód:
BA78610

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Odzkoušený a kvalitní model amerického výrobce Barnett. Jedná se o klasickou kladkovou kuši o síle nátahu 130LB. Pažba modelu je vyrobena z polymeru a má černé zbarvení. Úchop recruitu je vhodný jak pro pravorukého, tak i pro levorukého střelce. Výřez pažby je takzvaně pistolový, díky tomu je i váha kuše nižší. Na spodní straně pažby je umístěno logo společnosti, které je gravírováno v červeném hliníku. Samozřejmostí je také kovová spoušť. V prostoru předpažbí je výřez, který slouží pro prsty, ten dodává lepší stabilitu úchopu a přesnost při výstřelu z kuše. Očka, která naleznete na kuši, slouží pro upevnění popruhu. Recruit disponuje 22mm weaver lištou, která slouží pro uchycení kolimátoru, který je součástí balení.

Jak již bylo zmíněno jedná se o silnou kuši s nátahem 130LBS, a proto je i tento model vybaven manuální pojistkou proti náhodnému výstřelu. Ke kuši je možno dokoupit manuální naviják tětivy, který se umístí do lícnice. Pro Recruit doporučujeme šípy o délce 20”, které jsou také součástí balení. Model šípu je vhodný i pro lovecký hrot.

Praktická zkušenost:
Kuši bychom zařadili mezi kvalitní a přesné výrobky, za rozumnou cenu. Výhodou je možnost dokoupení ručního navijáku. Samozřejmě postačí i klasický ruční natahovák, který jsme měli možnost dohromady s touto kuší vyzkoušet. Síla nátahu je dostačující pro sportovní, ale i lovecké účely. Design a úchop recruitu přináší pocit pohodlí a jistoty.

Videa (video je pouze ilustrativní):

Obsah balení

  • Kuše Recruit
  • Kolimátor
  • Šíp 20" 3ks
  • Nášlap
  • Tětiva
  • Tuk na tětivu
  • Držák šípu
  • Natahovák

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Videa (1)

Barnett Recruit

Parametry

Výrobce:
Barnett
Hmotnost:
2950 g
Záruka:
24 měsíců
Celková délka:
869 mm
Min. napínací síla:
130 lb
Pojistka:
Ano
Rozpětí lučiště:
463 mm
Rychlost šípu:
92 m/s
Barva:
Černá

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz