skip_main skip_menu skip_search

Kladkové kuše

Kuše Barnett Raptor FX2 150lb

Kladková kuše velmi kvalitní výroby. Model je určený pro začínající, ale také pro pokročilé střelce. Model je dodáván s kušohledem 4×32. Součástí jsou také 3ks šípu.
Více informací

Dočasně nedostupný

17 790 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Barnett
EAN:
042609780624
Katalogový kód:
BA78062

Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Kladková kuše velmi známého Amerického výrobce Barnett. Tento model můžeme zařadit mezi sportovní lovecké kuše, která má velice kompaktní rozměry. Model je dodáván jako set, tudíž vše potřebné k začátku je v balení.

Nátahová síla tohoto modelu je 150lbs (68kgs), rozteč os kladek je 16" (40cm). Pro napínání je možno využít i navyják, který však není součástí balení. Pro natažení vám postačí i klasický natahovák tětivy, který je u této kuše součástí balení.  Na spodní straně pažby jsou umístěny očka pro úchyt popruhu a jsou v barevném provedení CAMO.

Pistolový úchop kuše zajistí bezpečné a dobré držení při střelbě. Kompletní pažba je vyrobena z odlehčeného kompozitu. Hlavní srdce této kuše je vyrobeno z hořčíkové slitiny, která zajistí stabilitu, tuhost a výdrž. Kušohled, který je součástí balení je osazen na klasické 22mm weaver liště a má více osnov.

Pro bezpečnost je zde manuální pojistka, proti náhodnému výstřelu. Pro tuto kuši doporučujeme šípy o délce 20". Pro snažší natahování naleznete v balení, také natahovák tětivy. Spoušť je vyrobena z kovu.

Praktická zkušenost: Tento model je vhodný zejména pro lovecké účely. K tomu vybízí i jeho CAMO barevné provedení, které se nám velice líbí. Je to jeden z favoritů mezi kušemi, který bych si osobně vybral. Výhodou jsou kompaktní rozměry a nízká váha. Dále se mi líbí chránič prstů, který je umístěn na přední části pažby.

Videa (video je pouze ilustrativní):


Obsah balení

  • Kuše
  • Držák šípu
  • Nášlap
  • Šípy 3ks
  • Tuk na tětivu
  • Kušohled 4x32

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Videa (1)

Barnett Raptor

Parametry

Výrobce:
Barnett
Hmotnost:
3000 g
Záruka:
24 měsíců
Min. napínací síla:
150 lb
Rychlost šípu:
104 m/s
Barva:
Camo

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz