skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Kral Arms SuperDuty 5,5mm

Tato vzduchovka je vybavena celkem třemi kartušemi. Dvěma paralelně pod hlavní a třetí integrovanou v pažbě. Dohromady pojmou ohromující množství 1425 cm3 vzduchu, takže vás čeká spousta výstřelů, než budete muset znovu plnit.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 2 ks, zítra 30. 5. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, dneska 29. 5. ?

Možnosti dopravy

17 900 Kč

Prodej od 18 let ?

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Kral Arms
EAN:
202120100313
Katalogový kód:
KRPU085

Kral Arms Další produkty výrobce

Popis produktu

V oblíbené řadě Kral Arms Puncher vyniká tato vzduchovka Kral Arms Puncher Superduty tím, že je vybavena celkem třemi vzduchovými lahvemi. Dvěma paralelně pod hlavní a třetí integrovanou v pažbě. Dohromady pojmou ohromující množství 1425 cm3 vzduchu, takže vás čeká spousta výstřelů, než budete muset znovu plnit. Společnost Kral Arms uvádí výdrž až 720 výstřelů v ráži 5,5 mm (.22).

Třetí láhev slouží jako pažba, která je vybavena pohodlnou lícnicí a nastavitelnou botkou. Spoušť je plně nastavitelná a má nastavitelnou spoušťovou planžetu, takže ji lze nastavit dokonale podle prstu.

Přesná hlaveň je dlouhá 580 mm a na jejím ústí je 1/2 UNF závit pro montáž externího moderátoru hluku. Puncher Superduty má 22mm lištu pro montáž puškohledu, zatímco další lišta je umístěna na předpažbí a slouží pro montáž příslušenství, jako je dvojnožka nebo laser.

Přebíjení se provádí pomocí boční páky a je opravdu velmi pohodlné a rychlé. S tímto modelem se dodávají dva zásobníky a každý dokáže pojmout 12 diabolek v ráži 5,5 mm. Součástí balení je také jednoranná redukce a taktický grip, ten lze jednoduše nasadit na 22mm weaver lištu na předpažbí. Za povšimnutí stojí také anatomicky tvarovaná pistolová rukojeť po vzoru AR15.

Samozřejmostí je také manuální pojistka, která je umístěna na pravé straně závěru. Nevýhodou modelu Superduty je poměrně velká hmotnost 4,9 kg.


Hlavní výhody

- Až 720 ran na jedno naplnění
- Dva zásobníky
- Taktický grip

Obsah balení

  • Vzduchovka Kral Arms SuperDuty 5,5mm
  • 2x Zásobník
  • Taktická rukojeť

Parametry

Výrobce:
Kral Arms
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
200 m/s
Energie: ?
44 J
Hmotnost:
4900 g
Celková délka:
1050 mm
Délka hlavně:
580 mm
Mířidla:
Ne
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
10
Materiál pažby:
Plast
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ne
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz