skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

FX Wildcat MKIII Compact Synthetic 5,5mm

FX Wildcat MKIII Compact je již třetí generací úspěšné PCP vzduchovky od věhlasného švédského výrobce FX Airguns. Oproti svým předchůdcům nabízí vylepšený průtok vzduchu, snadnou regulaci bicí pružiny a také vysokokapacitní zásobník, který je kompatibilní s FX Crown a FX Dreamline.
Více informací

Dočasně nedostupný

34 500 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
EAN:
202120100171
Katalogový kód:
FX-WC3-550301-002

Podobné produkty

Popis produktu

Švédský výrobce FX Airguns představuje již třetí generaci svého veleúspěšného modelu Wildcat. Tato verze nabízí oproti svým předchůdcům ještě kompaktnější rozměry a celou řadu dalších vylepšení. Za zmínku stojí zvýšená kapacita vzduchu v Power Plenu a vylepšený průtok vzduchu. Všechny kovové části byly vyrobeny za pomoci těch nejpřesnějších CNC technologií.

Wildcat MKIII Compact se dodává s 500 mm dlouhou hlavní. Ta však díky bullpup konstrukci nemá vliv na velice úspornou celkovou délku zbraně, která činí pouze 675 mm. Samozřejmě nechybí ani možnost výměny hlavně, což vám umožní zvolit si typ, který bude nejlépe korespondovat s vámi zvolenými druhy a hmotnostmi střeliva. Hlaveň je oplášťovaná a na jejím konci je umístěn závit 1/2 UNF pro montáž přídavného moderátoru hluku.

Syntetická pažba je lehká a příjemná na dotek. Ergonomicky tvarovaná pistolová rukojeť vám padne do ruky jako ulitá a zalícení je opravdu pohodlné. Nabíjecí páka má velice hladký chod a její umístění nad spouští zaručuje snadnou dostupnost.

Novinkou je i regulační kolečko v zadní části zbraně, které ovládá napnutí bicí pružiny. Má celkem sedm přednastavených pozic. Osmá poloha vám umožní přesnější nastavení pomocí imbusového klíče. Máte tak možnost dokonalého sladění výkonu s regulátorem tlaku.

Vzduchovou kartuši najdete pod hlavní a její kapacita činí 230 cc. Maximální plnící tlak je 230 bar. Ke kontrole tlaku slouží manometr, který je umístěn v přední části kartuše, pod ústím hlavně. Další manometr zobrazuje aktuální hodnotu tlaku v regulátoru a najdete ho na levé části zbraně, pod lícnicí.

Vylepšení se dočkal také zásobník. Ten nyní pojme celkem 18 diabolek v ráži 5,5 mm a je kompatibilní se zásobníky pro FX Crown a FX Dreamline. Spoušť je plně nastavitelná a má velice jemný chod. Samozřejmostí je také manuální pojistka. K uchycení puškohledu můžete využít 11 mm montážní lištu

Klíčové vlastnosti

• Kompaktní bullpup konstrukce

• Kvalitní zpracování

• Syntetická pažba

• Nízká váha

• Vysokokapacitní zásobník

Obsah balení

  • chovka FX Wildcat MKIII Compact Synthetic 5,5mmZásobník - 1 ksPlnící pinPlastový kufr

Parametry

Výrobce:
FX Airguns
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost:
280 m/s
Hmotnost:
2800 g
Záruka:
24 měsíců
Energie: ?
55 J
Celková délka:
675 mm
Střelivo:
Diabolky
Montážní lišta:
Ano
Délka hlavně:
500 mm
Kapacita zásobníku:
18
Má zásobník:
Ano
Materiál pažby:
Plast
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano

Dotazy k produktu (2)

J
Jaroslav Vaněk, 03.07.2022
Dobrý den, dostupnost tohoto modelu cca?
M
Michal , 04.07.2022
Dobrý den, přesný termín naskladnění bohužel nemáme potvrzený. Pouze v ráži 6,35mm jsme schopni zbraň zajistit cca do 2-3 týdnů. Pro vážný zájem nás prosím kontaktujte pomocí e-mailu.
P
Pepa, 15.04.2022
Dobrý den, máte představu o ceně a termínu dostupnosti pušky FX WILDCAT MK3 SYNTHETIC SNIPER BT? Děkuji za odpověď.
M
Michal , 19.04.2022
Dobrý den, bohužel aktuálně žádné info nemáme.
S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz