skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

FX Dreamline Lite Synthetic Compact 5,5mm

Tato kompaktní větrovka se pyšní svou modularitou a vysokou kvalitou zpracování. Unikátní FX Smooth Twist X hlaveň vám umožní jednoduše změnit kalibr zbraně za pouhých pár okamžiků. Za zmínku stojí i lehká syntetická pažba.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem 1 ks, v pondělí 12. 6. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 9. 6. ?

Možnosti dopravy

29 900 Kč

Prodej od 18 let ?

Záruka:
24 měsíců
EAN:
202020100479
Katalogový kód:
FX-DLI-30301-006

Popis produktu

FX Dreamline Lite je kompaktní verzí špičkové modulární vzduchovky od věhlasného švédského výrobce FX Airguns. Jedná se o nejmodernější modulární větrovku pod sluncem. Z klasického bullpupu rázem postavíte speciál na víkendové závody v disciplíně field target, či pomocí kompatibilních doplňků z oblíbené AR-15 sestavíte loveckou pušku. Pro FX Dreamline není nic nemožné.

Tajemství se skrývá v revoluční FX Smooth Twist X hlavni, která patří mezi světovou špičku. Díky unikátnímu řešení můžete jednoduše změnit kalibr zbraně za pouhých pár minut. A nejen kalibr, ale výrobce dokonce nabízí i různé druhy vývrtů, z nichž si vybere opravdu každý. Pokud vyžadujete menší hlučnost, můžete hlaveň osadit tlumičem se standardním závitem 1/2 UNF.

Dreamline nabízí celou řadu nastavení pro dosažení optimálních výsledků s různými druhy střeliva. Zbraň je vybavena dvojitou regulací výkonu, jedna pro regulaci napnutí bicího mechanismu a druhá pro nastavení průtoku vzduchu. K základní výbavě patří také regulátor tlaku, jenž je možné nastavovat bez nutnosti vypuštění tlaku z kartuše. 

Model je osazen standardní kartuší o objemu 220 ccm s provozním tlakem 230 BAR, pokud však potřebujete více výstřelů na jedno naplnění, je možné dokoupit kartuši s větší kapacitou. Za zmínku určitě stojí dva manometry. Jeden je umístěn před závěrem a ukazuje tlak v regulátoru a druhý měří tlak v kartuši. 

Tato větrovka není vybavena pevnými mířidly, ale má 11 mm lištu pro montáž puškohledu. Spoušť je plně nastavitelná a je jedna z nejlepších, co jsme mohli zatím vyzkoušet. Manuální pojistka ve stylu AR-15 se nachází na pravé straně pažby, hned nad spouští. Lehká syntetická pažba je velice pohodlná na zalícení.

Klíčové vlastnosti

• Absolutní modularita

• Špičkové zpracování

• Snadná výměna kalibru

• Dva manometry

• Kompaktní rozměry

Obsah balení

  • chovka FX Dreamline Lite Synthetic Compact 5,5mmZásobníkQuick-Fill

Parametry

Výrobce:
FX Airguns
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
280 m/s
Energie: ?
41 J
Počet výstřelů: ?
30
Pracovní tlak: ?
230 bar
Hmotnost:
2600 g
Celková délka:
960 mm
Délka hlavně:
500 mm
Mířidla:
Ne
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
18
Materiál pažby:
Plast
Pohon:
PCP
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz