skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

FX Dreamline Lite, Aluminium Bottle 5,5mm

Představujeme nejmodernější modulární větrovku pod sluncem. Z klasické vzduchovky rázem postavíte speciál na víkendové závody v disciplíně field target, či pomocí kompatibliních doplňků z oblíbené AR15 sestavíte loveckou pušku. Pro FX Dreamline není nic nemožné.
Více informací

Dočasně nedostupný

31 900 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
EAN:
202120100309
Katalogový kód:
FX-DLI-SYNTH-ALU

Podobné produkty

Popis produktu

S příchodem FX Dreamline Lite se inovace, o kterých jste doposud jen snili, stávají realitou. Představujeme nejmodernější modulární větrovku pod sluncem. Z klasické vzduchovky rázem postavíte speciál na víkendové závody v disciplíně field target, či pomocí kompatibilních doplňků z oblíbené AR-15 sestavíte loveckou pušku. Pro FX Dreamline není nic nemožné.

Tajemství se skrývá v revoluční FX Smooth Twist X hlavni, která patří mezi světovou špičku. Díky unikátnímu řešení můžete jednoduše změnit kalibr zbraně za pouhých pár minut. A nejen kalibr, ale výrobce dokonce nabízí i různé druhy vývrtů, z nichž si vybere opravdu každý. Pokud vyžadujete menší hlučnost, můžete hlaveň osadit tlumičem se standartním závitem 1/2 UNF.

Dreamline Lite nabízí celou řadu nastavení pro dosažení optimálních výsledků s různými druhy střeliva. Zbraň je vybavena dvojitou regulací výkonu, jedna pro regulaci napnutí bicího mechanismu a druhá pro nastavení průtoku vzduchu. K základní výbavě patří regulátor tlaku, jenž je možné nastavit bez nutnosti vypuštění tlaku z kartuše.

Spoušť je plně nastavitelná a je jedna z nejlepších, co jsme mohli zatím vyzkoušet. Manuální pojistka ve stylu AR-15 se nachází na pravé straně pažby, hned nad spouští.

Klíčové vlastnosti

- Modulární konstrukce
- Špičkové zpracování
- Snadná výměna kalibru

Obsah balení

  • Vzduchovka FX Dreamline Lite
  • Zásobník
  • Quickfill

Parametry

Výrobce:
FX Airguns
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost:
275 m/s
Hmotnost:
2600 g
Záruka:
24 měsíců
Energie: ?
41 J
Celková délka:
960 mm
Střelivo:
Diabolky
Montážní lišta:
Ano
Délka hlavně:
500 mm
Kapacita zásobníku:
18
Má zásobník:
Ano
Materiál pažby:
Plast
Mířidla:
Ne
Pohon:
PCP
Regulátor tlaku:
Ano

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz