skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Evanix Max ML 5,5mm

Velice kompaktní zbraň v provedení bullpup s kvalitně zpracovanou plastovou pažbou. Velice oceníme kvalitní povrchovou úpravu zbraně, která odolá i nešikovnému zacházení.
Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce
Podívejte se na podobné produkty skladem

Záruka:
24 měsíců
EAN:
201820104777
Katalogový kód:
MAXMLSYNT55

Podobné produkty

Popis produktu

Vzduchovka Evanix Max ML je poháněna, stejně jako všechny vzduchovky Evanix stlačeným vzduchem. Oproti klasickému modelu MAX se nejedná o automatickou verzi, ale je to standartní manuální verze s boční pákou.

Evanix nám představil svůj nový moderní design, dnes už hodně oblíbený ve světě vzduchovek. Pažba je u této vzduchovky vyrobena z kvalitního plastu. Pažba je v provedení thumbhole a je velice příjemná pro držení. Na konci pažby je nastavitelná gumová bodka.

Tento typ zbraně je nazýván bullpup a vyznačuje se především svou kompaktností. Její celková délka je pouhých 74cm.

Výhodou je, že ke zbrani jsou dodávany 2ks 10ranných zásobníků. Samozřejmostí je pojistka proti náhodnému výstřelu a RIS lišta o průměru 22mm, která je vhodná pro upevnění puškohledu. Kapacita vzduchové kartuše je 290cc.

Puška je dodávána už s novými zásobníky, které firma Evanix vyvíjela pro všechny své pušky. Zásobníčky jsou vždy předtočeny při vkládání diabolek, a proto není zapotřebí mechanismus pro otáčení zásobníků. Podobný systém využívá firma Daystate...

Praktická zkušenost:
Tato zbraň je výborně ovladatelná a je opravdu perfektním zážitkem z ní střílet. Pažba je příjemná pro úchyt a celkové zpracování je na vysoké úrovni. Velice nás zaujal kovový materiál z kterého je tvořeno tělo zbraně. Tento materiál je téměř nemožné poškodit, nebo poškrábat.Obsah balení

  • Puška
  • Zásobník 2ks
  • QuickFill
  • Návod

Parametry

Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků (0)

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Ohodnocením souhlasíte s pravidly publikace. Po jejich ověření bude recenze obratem zveřejněna.

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Vzduchovky s tureckými kořeny

Turecké vzduchovky představují fenomén, který stále evolvuje a nepřestává překvapovat novými technickými řešeními a nápaditými designovými prvky.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz

Přidejte se k více než 100.000 odběratelům a získejte novinky, akce a recenze

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.