skip_main skip_menu skip_search

Bipody

Dvojnožka Swagger Stalker Lite XL

Perfektní řešení pro všechny, kteří hledají lehkou, kompaktní a spolehlivou oporu pro svou zbraň. Swagger Stalker Lite jednoduše složíte do kapsy či batohu a máte vždy po ruce. Rozložení je extrémně rychlé, nemusíte mačkat žádnou pojistku, pouze vytáhnete z kapsy a je to!
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem > 20 ks, zítra 10. 2. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, zítra 10. 2. ?

Možnosti dopravy

3 190 Kč

Záruka:
24 měsíců
EAN:
857925007191
Katalogový kód:
SWGG002

Popis produktu

Dvojnožka Stalker Lite XL z carbonu od amerického výrobce Swagger je perfektní řešení pro všechny, kteří hledají lehkou, kompaktní a spolehlivou oporu pro svou zbraň. Inovativní technologie Flex Ready vám umožní pohodlně sledovat i pohybující se cíle a být neustále připraven k pohotovému výstřelu.

Swagger Stalker Lite jednoduše složíte do kapsy či batohu a máte vždy po ruce. Rozložení je extrémně rychlé, nemusíte mačkat žádnou pojistku, pouze vytáhnete z kapsy a je to! Dvojnožka umožňuje efektivní rozsah 45" - 65" (palců), což je přibližně 114 - 165 cm. Gumové koncovky jsou vhodné do každého terénu a nekloužou, vy se tak můžete se naplno věnovat lovu.


 

Obsah balení

  • Dvojnožka Swagger Stalker Lite XL

Videa (1)

Swagger Stalker Lite

Parametry

Výrobce:
Swagger
Záruka:
24 měsíců

Recenze zákazníků

Ohodnoťte zboží jako první a pomozte jiným s výběrem.

Přidat hodnocení

Dotazy k produktu (0)

S produktem poradíme

Položte svůj dotaz

Podobné produkty

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz