skip_main skip_menu skip_search

remington 002

Objevte oblečení Remington – parťáka, který vás podrží při každém dobrodružství

V našich zeměpisných šířkách není léto nejdelší, takže již začátkem září můžete pocítit první závan podzimního chladu. Proto je vždy dobré mít po ruce kvalitní a adekvátní oděv, obzvláště jestli rádi provozujete aktivity v horském a lesním prostředí. A jelikož my se do této skupiny rozhodně řadíme, rozhodli jsme se, že že se s vámi podělíme o náš objev – značku Remington.

Na českém trhu nám vždy chyběla značka, která by myslela nejen na potřeby outdoorových turistů, ale také na potřeby lovců, střelců i příznivců survivalu a bushcraftu.

Taková, která by dokázala nabídnout kvalitní, ale zároveň cenově dostupné oblečení pro všechny. A právě Remington vychází v tomhle vstříc úplně všem. Navíc jeho výrobky vynikají praktickým taktickým designem. Ten nemůže nechat chladným žádného střelce.

Značka Remington byla založena v Estonsku a jejím mottem je vyrábět to nejlepší oblečení a vybavení pro lidi milující přírodu a aktivní životní styl. Převážná část jejího sortimentu je zaměřena na outdoorové aktivity, především pak lov a rybaření.

Co však tuto značku odlišuje je to, že se snaží být dostupná pro celé spektrum zákazníků, včetně začátečníků nebo celoživotních amatérů. Nic to však nemění na tom, že od svých výrobků požaduje, aby splňovaly očekávání i těch nejnáročnějších profesionálů.

Důležité je také to, že všechny výrobky si Remington navrhuje sám. To je jen dobře, protože v jeho týmu najdeme zkušené harcovníky, kteří se aktivně zabývají lovem a převážnou část volného času tráví v divočině.

Kromě zkušeností a znalostí je také velice důležitá samotná výroba. V té se Remington spoléhá na profesionální stroje umožňující využití kvalitních, moderních a odolných materiálů, které člověka neomezují, ale naopak mu pomáhají si užít každou venkovní aktivitu naplno a bez kompromisů.

PŘEDSTAVUJEME 3 Produktové řady REMINGTON

Nabídka značky Remington se snaží pokrývat všechny potřeby volnočasových aktivit – těch lehkých i těch náročnějších. Pro lepší přehled jsou všechny výrobky rozděleny do tří produktových řad, z nichž každá splňuje různou úroveň zateplení a mechanické odolnosti. Ve výsledku jste tak schopni vždy vybrat odpovídající oděv na konkrétní aktivitu i roční období.

1. Základní řada Universe LIne

Řada Universe Line sazí na maximální pohodlí při provozování lehkých aktivit, jakými jsou procházky lesem nebo jízda na kole. Vzhledem navazuje na ležérní městský styl, který je lazen v přírodních barvách a doplněn špetkou taktických detailů ve formě kamuflážových vzorů a praktických funkcí.

Pokud tedy máte v plánu vycházku do lesa, zcela jistě nemůžete v této řadě přehlédnou univerzální bavlněné triko Never Stop Exploring, kamuflážovou mikinu Hunting Brave nebo khaki vestu Powder Lite. Tyto kousky nejenže vás spolehlivě ochrání před chladem, ale také skvěle zapadají do přírodního prostředí. Pro úplnost nesmíte zapomenout svůj outfit doplnit pokrývkou hlavy ve formě stylové kšiltovky Trucks.

Další zajímavé kousky řady Universe Line

2. Pokročilá řada Unlimited Line

Řada Unlimited Line zahrnuje oblečení určené pro náročnější aktivity, které vyžadují už vyšší standardy. To však neznamená, že přišla o svůj tak charakteristický pro značku Remington taktický design. Kromě toho nabízí také lepší funkční vlastnosti a pokročilejší technologie, které zvyšují mechanickou odolnost a zaručují účinnější ochranu před chladnějšími a náročnějšími podmínkami. Díky tomu můžete pobývat v lese neomezeně dlouho a cítit se jako v bavlnce.

Protože tato řada nabízí vyšší standardy, je ideální pro venkovní aktivity v přechodné sezóně, čili na jaře a na podzim. Je ideální volbou v případě, že máte v plánu strávit celý den v přírodě. Za takových okolností se vám zcela jistě osvědčí z této řady termo oblečení, odolná bunda Hunter Calibre, případně lovecký oblek.

Další zajímavé kousky řady Unlimited Line

Speciální pozornost si zaslouží právě již zmíněné lovecké obleky, jež na první pohled zaujmou celoplošnou kamufláží, což umožňuje člověku se zcela zanořit a splynout s lesním prostředím a stát se tak jeho součástí.

Tyto obleky jsou koncipovány jako komplet bundy a kalhot, takže mají ideální izolační vrstvu, pod kterou už stačí jen podvléct vhodné termo oblečení. Koupí takového obleku vyřešíte dvě mouchy jednou ranou. Určitě je nesmí přehlédnou myslivci nebo rybáři, neméně však skvěle poslouží každému, kdo tráví dlouhé hodiny v přírodě.

Podzimní obleky Unlimited Line

3. Profesionální řada Infinity Line

Řada Infinity Line je technologicky nejvyspělejší a představuje tu nejlepší kombinaci nejmodernějších technologií a praktických řešení. Její prioritou je zaručení nejvyšší mechanické a tepelné odolnosti, proto její oděvy disponují takovými vychytávkami jako vnitřní výztuhy nebo zesílený svršek.

Díky skvělým izolačním vlastnostem nabízí řešení pro náročné aktivity v těžkých podmínkách. A právě proto představuje ideální volbu pro lovce a rybáře v zimním období, kdy teploty přes celý den zůstávají hluboko pod bodem mrazu.

V jejím sortimentu převažují speciální lovecké obleky s membránou a technologiemi Pro Heat, Climatic Pro a Climatic Extreme. Ty vám zaručí ochranu před mrazem. Zároveň jsou vysoce prodyšné, takže účinně odvádějí vlhkost od těla. Tím zamezují nepříjemnému pocitu mokra. A jelikož nepředstavuje pro tyto obleky překážku ani teplota -35 °C, směle v nich můžete vyrazit třeba do Grónska.

Promyšlené technologie pro dosažení úspěchu

Kapitolou samy o sobě jsou využité technologie v oděvech Remington, jelikož právě ty je činí výjimečnými, neboť dbají o nepromokavost, větruodolnost a prodyšnost. Během vašich aktivit odvádějí pot a zkondenzovanou vlhkost, takže nepocítíte chlad na těle. Zároveň účinně izolují od vnějšího chladu a zaručují tepelný komfort.

Technologie Pro Heat

Tato technologie představuje prvotřídní izolaci, zároveň však zaručuje maximální prodyšnost. Její strukturu tvoří mikrovlákna, která díky svému speciálnímu tvaru připomínajícímu přírodní peří zadržují vzduch, což má za následek zvětšení jejího objemu.

Velkou výhodou je 100% nepromokavost a schopnost účinné izolace až do mrazivých - 35 °C. Tato technologie je nedílnou součástí oblečení řady Unlimited a Infinity.

Technologie Climatic Pro

Climatic Pro je membrána, která poskytuje ochranu před větrem a povětrnostními vlivy. Díky absolutní větruvzdornosti a maximální paropropustnosti výrobky s touto membránou déle udrží komfortní pocit při různých povětrnostních podmínkách a aktivitách.

Climatic Pro je ideální pro intenzivní outdoorové aktivity jako je lov, rybaření atd. za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Můžete ji nalézt především v přechodových a zimních oblecích řady Unlimited a Infinity nebo také v designově zajímavé bundě Hunter Calibre.

Technologie Climatic Extreme

Climatic Extreme je vysoce nepromokavý a zároveň prodyšný izolační materiál. Jeho třívrstvá struktura se skládá z vnější textilie, membrány a podšívky. Membrána zajišťuje hlavní izolační vlastnosti materiálu. Její velmi tenká fluoroplastová konstrukce je pokryta velkým množstvím malých otvorů na jednotku čtvereční.

Těmi mohou procházet molekuly vody ve formě páry, avšak kapky vody vzhledem ke své větší velikosti nikoli. To umožňuje zajistit vysokou prodyšnost při zachování maximálního teplotního komfortu. Tato pokročilá technologie nemůže chybět v profesionálním oblečení řady Unlimited ani Infinity.

Jsem moc rád, že jsem vám mohl představit nově zařazenou značku Remington. Již nyní si můžete vybrané kousky prohlédnout v našem e-shopu v sekci oblečení pro myslivce, kde naleznete mnoho dalších informací ke konkrétním modelům. Budu také moc rád, pokud se rozhodnete s námi podělit o zkušenosti z výprav v oblečení této značky. Prozatím vam přeji pohodový podzim a budu se na vás těšit v dalším článku.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz