skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

CZ 200 S FS Colour 4,5mm

ervená laminátová pažba dodává dvoustovce netradiční vzhled. Jedná se o laminátovou pažbu. V balení naleznete základní puškohled. Puška je prodávána jako jednoranná, s možností dokoupení zásobníků.
Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce
Podívejte se na podobné produkty skladem

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Česká zbrojovka
EAN:
201820104729
Katalogový kód:
46012JGS

Česká zbrojovka Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Větrovky CZ 200 jsou výsledkem spolupráce České zbrojovky a.s. s respektovanou anglickou firmou Air Arms. Tyto atraktivní, ergonomicky přívětivé a špičkově zpracované zbraně vynikají velkým střeleckým komfortem a vysokou přesností. Větrovky CZ 200 konstrukčně vyhovují pravidlům ISSF, což z nichž činí plnohodnotné sportovní zbraně. Jsou však vhodné i pro rekreační střelbu a v případě modelů s výkonem do 16 J též pro hubení drobných škůdců.

Jde o všem dobře známou a velmi populární větrovku CZ 200 S FS Colour v ráži 4,5 mm. Nový dynamický design barevné pažby z vrstveného dřeva je určen pro všechny zájmové skupiny střelců. Tento model vychází z oblíbeného celopažbeného provedení a zachovává si všechny vynikající vlastnosti základních provedení. Pro zajištění většího komfortu střelby je vybaven optickým zaměřovačem 4x32 s možností dodatečné rektifikace vzdálenosti po nastřelení zbraně. Součástí balení jsou i napouštěcí adapter a vypouštěcí zařízení vzduchového kontejneru. Základní rozměry této vzhledově vydařené zbraně jsou 907x185x55 mm, délka hlavně je 485 mm a hmotnost 2900 gramů. Tyto zbraně, jejichž úsťová energie může být nastavena až na 16 J, se vyznačují vysokou přesností, rovnoměrnou rychlostí střel a minimálním zpětným rázem. Takové vlastnosti ocení jak zkušení střelci, tak střelci mladí a začínající.

K větrovkám samozřejmě nabízíme i bohaté příslušenství včetně 5-ti ranného nabíjecího mechanismu nebo 10-ti ranného nabíjecího disku. Pro střelce, kteří nemají možnost pravidelného plnění kontejnerů stlačeným vzduchem, nabízíme možnost dokoupení náhradních kontejnerů nebo pumpy, se kterou lze stlačený vzduch doplňovat i v místech, kde není k dispozici žádný zdroj energie.
Obsah balení

  • Puška
  • Přepouštěcí adaptér
  • Vypouštěcí adaptér
  • Puškohled 4x32
  • Návod

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Videa (1)

CZ 200 S FS Colour

Parametry

Výrobce:
Česká zbrojovka
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
250 m/s
Energie: ?
16 J
Celková délka:
907 mm
Délka hlavně:
485 mm
Mířidla:
Ne
Montážní lišta:
Ano
Materiál pažby:
Lamino
Režim střelby:
Přebíjení
Záruka:
24 měsíců

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz