skip_main skip_menu skip_search

Pružinové vzduchovky

Browning M-Blade 4,5mm

Juniorská pružinová puška. Celočerné taktické provedení. Puška je určena pro střelbu na terč, a tudíž je síla zbraně 10J. Pažba je zakončena bodkou. Plně nastavitelné hledí.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Skladem, v úterý 13. 6. u vás Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Po objednání, v pondělí 12. 6. ?

Možnosti dopravy

3 180 Kč

Prodej od 18 let ?

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Umarex
EAN:
4000844595676
Katalogový kód:
2.4972

Umarex Další produkty výrobce

Popis produktu

Juniorská vzduchová puška Browning. Jedná se o model pro menší střelce, která má snížený výkon na 10J, a tudíž má při střelbě menší zpětný ráz. Pažba zbraně je vyrobena z polymeru a je vhodná jak pro pravorukého, tak i pro levorukého střelce. Tento materiál snížil váhu Bladu na pouhých 2,3 kg. Hlaveň pušky je obalena polymerem, který zabraňuje korozi, a také mechanickému poškození. Hledí zbraně je plně nastavitelné v horizontálním i vertikálním směru. Pokud jste příznivci střelby s puškohledem, tak využijete 11mm rybinu. Pokud by vám hledí zavázelo je jednoduše demontovatelné.

Puška je primárně určena pro děti, a tudíž je součástí manuální pojistka, která se automaticky po natažení pružiny zajistí. Pro střelbu je tedy nutno nejprve vždy odjistit. Pojistka se nachází na konci těla, neboli nad místem úchopu. Celá plastová pažba je zakončena masivní botkou. Design uzavírá malé žluté logo firmy Browning.

Praktická zkušenost: Pokud hledáte pušku pro své dítě, která má menší hmotnost a nejedná se o úplnou hračku, tak je model Blade ten pravý. Vertikálně i horizontálně nastavitelné (truglo) hledí. Pojistka zbraně se při nátahu automaticky zajistí, což je jedna z velkých výhodo tohoto modleu.

Videa (video je pouze ilustrativní):


Obsah balení

  • Vzduchovka
  • Návod

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Videa (1)

Vzduchovka Browning M-Blade cal.4,5mm

Parametry

Výrobce:
Umarex
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
180 m/s
Energie: ?
10 J
Hmotnost:
2355 g
Celková délka:
990 mm
Délka hlavně:
407 mm
Mířidla:
Ano
Montážní lišta:
Ano
Materiál pažby:
Plast
Pohon:
Pružina
Režim střelby:
Přebíjení
Typ nátahu:
Zlamovací
Záruka:
24 měsíců

Podobné produkty

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz