skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Air Arms S510 TDR 5,5mm

TDR neboli „take down rifle“ znamená, že vzduchovku lze rozebrat a složit do kufru. To ocení zejména ti, kteří často cestují. Velikou výhodou také je, že balení obsahuje externí moderátor hluku.
Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce
Podívejte se na podobné produkty skladem

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Air Arms
EAN:
201820104638
Katalogový kód:
S410k22SX12RWO

Air Arms Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Zkratka TDR značí odnímatelnou pažbou, neboli "take down rifle". Základní komponenty této zbraně jsou použity z modelu S410. Výhodou modelu TDR je, že se dá přenášet v malém kufru, což je důležité pro ty, kteří si zakládají na vysoké kvalitě, ale zároveň často cestují. Výhodou také je, že standartní součástí balení je moderátor hluku.

Tato vzduchovka je vybavena hlavní Lothar Walther, která je zárukou perfektní přesnosti. Tyto hlavně mají 12 drážek. Další výhodou je dvou-polohová spoušť u které můžeme nastavit odpor i polohu.

Kartuše:
Ocelové tělo s koncovkami s vysoce pevnostního hliníku. Opětovně naplnitelná rychlospojkou ze zdroje stlačeného vzduchu (potápěčská lahev nebo ruční pumpa).

Praktická zkušenost:
Desetiranná větrovka s hlavní Lothar Walther, které se vyznačují dobrou přesností. Kvalitní dílenské zpracovaní završené krásnou dřevěnou pažbou. Její největší výhodou je její skladnost. I přes velice kompaktní konstrukci je stále dobře vyvážená a také perfektně ovladatelná.Obsah balení

  • puška
  • 2x zásobník
  • quickfill adaptér
  • návod
  • kufr

Videa (1)

Air Arms TDR

Parametry

Výrobce:
Air Arms
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: ?
200 m/s
Energie: ?
16 J
Hmotnost:
2600 g
Celková délka:
1060 mm
Délka hlavně:
360 mm
Mířidla:
Ne
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
10
Materiál pažby:
Buk
Záruka:
24 měsíců

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

Naposledy navštívené produkty

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz