skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Air Arms S510TR Carbine 4,5mm Tactical

Anglický výrobce Air Arms oblékl veleúspěšnou S510 do nového kabátu. Výsledek je ohromující. Dokonalé zpracování je u této značky samozřejmostí. Přebíjení je skvostné a díky sportovní spoušti si vychutnáte každičký okamžik při střelbě.
Více informací

Dostupnost v e-shopu: Dočasně nedostupný Dostupnost na prodejně v Hlučíně: Dočasně nedostupný

37 900 Kč

Chci info na e-mail, až bude skladem

Odesláním hlídání souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Air Arms
EAN:
5031477054888
Katalogový kód:
S510C17RX12AMA

Air Arms Další produkty výrobce

Podobné produkty

Popis produktu

Air Arms S510 Tactical je dokonalou kombinací použitelnosti a funkčnosti. Zbraň je postavena na mimořádně úspěšném modelu S510, který se používá po celém světě v mnoha disciplínách od terénních sportů až po HFT.

Tato všestranná puška byla nyní spojena s ergonomickou pažbou. Taktická platforma nabízí téměř neomezený výběr velikostí, manipulačních poloh a příslušenství, díky nimž je používání a střelba z této pušky jedinečným zážitkem.

Funkčnost pušky S510T Tactical vychází ze skutečnosti, že všechny montážní body odpovídají mezinárodním specifikacím, montáž rukojeti, drážky M-Lok v předpažbí a místo pro montáž pažby. To znamená, že konfiguraci pušky lze přizpůsobit každému střelci a skutečně ji během několika minut změnit podle měnících se podmínek.

Systém M-Lok umožňuje přímou montáž povoleného příslušenství nebo montáž lišty, která usnadňuje použití vybavení, které již možná vlastníte.

Předpažbí má drážky M-Lok na 3 plochách, jednu podél spodní strany a jednu na každé straně pod úhlem 90°. Na pravou stranu můžete namontovat svítilnu, na levou úchyt na popruh, na spodní stranu bi-pod a vertikální rukojeť nebo jednoduše nasadit gumové vložky, které ještě více zvýší stabilitu při tradičním nošení pušky na rameni. Na jedno naplnění lze vystřílet cca 120 ran.


Hlavní výhody

- Perfektní zpracování
- Hladké nabíjení
- Dva zásobníky na 10 ran v balení
- Modulární konstrukce

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Parametry

Výrobce:
Air Arms
Střelivo:
Diabolky
Ráže: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: ?
250 m/s
Energie: ?
16 J
Hmotnost:
2800 g
Celková délka:
985 mm
Délka hlavně:
395 mm
Montážní lišta:
Ano
Má zásobník:
Ano
Kapacita zásobníku:
10
Materiál pažby:
Plast
Mířidla:
Ne
Regulátor tlaku:
Ano
Záruka:
24 měsíců

Doporučené články

Jak vybrat střelivo do vzduchovky

Samostatnou disciplínou střelby je bezesporu střelivo. Existuje mnoho tvarů, velikostí i funkcí, dle kterých lze munici dělit. Úkolem tohoto článku je problematiku střeliva osvětlit.

+420 591 140 535 Po–pá: 8–16 hod. Položit dotaz